Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A minden napos edzés pótolhatj...

A minden napos edzés pótolhatja a szociális életet és a barátságot?

Figyelt kérdés

2019. dec. 23. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Ez csak látványos izomzatot eredményez és punci nedvet.
2019. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Jaa bocs. Ha sakkozol, nem
2019. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Bizom benne, hogy igen :D

Én a magam részéről edzéshez keresek haverokat, igy a baráság és a fittség egyszerre alakul :)

Már edzel, vagy csak gondolkodsz rajta?

2019. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha naponta megiszol 5 liter vizet, az pótolja, hogy nem eszel semmit?

Nyilván nem. Az embernek különböző szükségletei vannak, amikkel fenn tudja tartani a mentális és fizikai egészségét. Az edzés egy ilyen szükséglet, a szocializáció pedig egy teljesen más. Nem helyettesítheti az egyik a másikat.

2019. dec. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A szocializáció egy olyan szükséglet amit túl nehéz kielégíteni
2019. dec. 24. 01:01
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Keress edzeshet tarsakat. Kerd kolcson a szomszed kutyajat futni. Fussatok futoklubban.
2019. dec. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Elobb utobb nagyon jol fogsz kinez i. Ha az arcod alakitasra szorul,menj el egy lasztikai sebeszhez es o ajanl megoldasokat es felsorolja az arakat,h tudd mennyit gyujts!! Semmi se lehetetlen. Ha kisportolt vagy es szepfiu,tapadni fognak rad a nok.
2019. dec. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés és szerintem nincs rá fix fekete-fehér válasz. Edzés közben szocializálódhatsz, új embereket ismerhetsz meg, új érdeklődési köröd lesz. Ha nem vagy full zárkózott, akkor már ez önmagában is egy szociális élethez vezethet. Plusz, ha olyan jellegű edzést csinálsz, amitől jól fogsz kinézni vagy eleve népszerű, akkor a hétköznapokban is pozitívabban fognak kezelni azok, akikkel kapcsolatba lépsz. Aztán, már rajtad múlik, hogy mit hozol ki az egészből...


A saját példám:

Volt olyan időszakom, amikor rendben volt amúgy a társasági életem. Volt hobbim, programom, barátnőm, szóval minden. Nekiálltam edzeni és azt vettem észre, hogy még energikusabb lettem és pozitívabb, szóval minden javult egy kicsit.

Olyan is volt, hogy egyetemen egy húzósabb időszakban nem sok dologra jutott időm, folyamatosan fáradt voltam, szóval részben leépültek ezek a dolgok. Aztán újra nekiálltam edzeni és fél év után már javult a kinézetem is, szóval elég sokkoló volt, hogy egy kicsit nagyobb vállak miatt már máshogy állnak hozzám.


Összességében azt mondom, hogy eddz. Jót fog tenni. Jobban fogod magad érezni és kevésbé fogsz olyanokon stresszelni, mint jelenleg.

2019. dec. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#5 ez hülyeség.. főleg így, hogy 7+ milliárd ember él a bolygón.
2019. dec. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy ideig lehet, de aztán megint oda fogsz kerülni, ahol jelenleg vagy.
2019. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!