Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak itt a gyakorin olyan...

Vannak itt a gyakorin olyan emberek, akik személyesen is ismerik egymást?

Figyelt kérdés
Vagy csak úgy írogatunk, aztán azt sem tudjuk kinek? Lehet, hogy épp egy jó ismerősünket sértjük meg.
2019. dec. 30. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Igen, meg dugtunk is evekig L
2019. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Én tudom hogy ki milyen néven van fent de nem itt irogatunk egymásnak, aki meg úgy áll hozzá hogy itt csak kötekedni lehet, az nem tudja mire való az oldal.
2019. dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
igen, itt ismerkedtünk meg és találkoztunk.
2019. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Sanyi meg a Béls
2019. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
" Lehet, hogy épp egy jó ismerősünket sértjük meg." Esélytelen. Nekem nincs ilyen, hahaha.
2019. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Hát én azért nem szoktam itt sértegetni senkit. Na már nem azért, mert hogy „hátha ismerős”, hanem mert ez a normális. Persze van, hogy valakinek meg kell mondani, hoby álomvilágban él, és akkor összetörik benne valami. Sok a tévképzetes. De ezek jó szándékú dolgok. Ismerősömnek is megmondanám... megmondtam, hogy rohadtnagy papucs, és álljon a sarkára, mert megeszi a nője a vagyonát. Nyilván ő a rózsaszín ködben ezt nem látta, és elküldött. De aztán pár nap múlva rájött... 🙂 néha kell egy alapos lebacás, egy pofon.


Jaa, kicsit elkanyarodtam, megragadt ez a téma.

Szóval én tesómmal futottam össze itt eddig 😃

2019. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Szerencsére nincs ezért ide bármit leírhatok.
2019. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Biztos van itt olyan felhasználó, akivel az életben ismerjük egymást, ez még nem derült ki, de mindenképp vicces lenne. Egyébként nem csak úgy írogatni szoktam, hanem megpróbálok hasznos választ adni a kérdezőnek, a sértegetés nem stílusom.
2019. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Van olyan ismerősöm akivel még nem találkoztunk, de évekig nyomtuk a multis játékokat miután eldumáltunk itt számítógépekről. Azóta is tartjuk alap szinte a kapcsolatot.


De olyanba is futottam már bele, hogy ex csajom szakítás utáni napon kiírt egy kérdést, hogy "Nincs kedve valakinek ismerkedni X városból?" miközben előtte azt hallgattam, hogy ő most egyedül akar lenni.


Vagy másik lánynak tudtam a felhasználónevét, és így időnként láttam a kérdéseit. Derültek ki érdekes dolgok, többek közt az, hogy nagyságrendileg több férfival volt dolga 18 évesen mint amennyit nekem mondott.


De olyan is volt már, hogy nem válaszoltam 1-1 kérdésre, mert úgy hangzottak mintha valamelyik ismerősöm, családtagom írta volna őket.

2019. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, még szeretkeztünk is évekig F
2019. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!