Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki akarok békülni az exemmel....

Ki akarok békülni az exemmel. Hogyan tudnám elérni hogy újra megbízzon bennem?

Figyelt kérdés

Ő volt az első komoly kapcsolatom. 2018 december 1-én jöttünk össze, 3 hónapot voltunk eggyütt. Szinte minden időnket eggyütt töltöttünk, nagyon összenőttünk. Egyik napról a másikra otthagytam, mert akkor úgy éreztem hogy nincs szükségem komoly kapcsolatra.

Tudom köcsög voltam, de nagyon megbántam. Már kb fél éve próbálok vele kibékülni de nehezen megy. Letiltott mindenhonnan, haragudott rám. Nagyon megviselte a szakítás. Azóta nekem és neki se volt komolyabb kapcsolata.

Mostanra elértem odáig hogy kicsiket beszélget velem, kezdünk beszélni az akkori dolgokról, de nem akar velem találkozni. A 18ik szülinapjára vittem 18 rózsát egy dobozban, hátha sikerem lesz, de nem igazán. A tegnap olyat írt hogy még gondolkodik rajta, de nem látok nagy reményt. A legfőbb probléma az hogy nem bízik meg bennem. Azt mondta ha egyszer megcsináltam akkor újra meg fogom. De én úgy érzem hogy ha sokáig próbálkozok lenne rá esély.

Nagyon szeretem őt. Óriási hibát követtem el. Próbáltam már elfelejteni, voltal kapcsolataim de senkivel sem éreztem magam olyan jól mint vele. Bármire képes lennék érte.

Ő 18 én 21F

Kicsit gyorsan írtam lehet lesznek hibák.

Olyan idézetekre is szükségem van ami lehet meghatná és direkt a mi helyzetünkről szól, azaz megbántam, adjon még egy esélyt mert nagyon szeretem. Köszönöm mindenkinek :)



2020. jan. 3. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Először is tanuld meg, hoyg az egyik az egy "gy", mert amúgy szépen felvázoltad, hogy mi az ábra veletek, több hibát nemláttam!

Csak addig nem tudod, hoyg mit veszíthetsz, amíg el nem veszted. Hatalmas hibát követtél el, hogy otthagytad, ő meg megtanult nélküled élni...Nem vagy megbízható, és be vagy rezelve, hogy egyedül maradsz és azért sóvárogsz az exed után, mert ő az a lány, akivel nem ekll mindent előről kezdeni, van már alap. Nem fog tudni bízni benned soha, mait meg is érdemelsz, hsizen ha szeretted volna nem hagyod ott! Ha ki is békül veled és újra összejöttök, nagyon max az is 3-6 hónapig fog tartani, de úgyis szakítani fogtok. Nézzél más csajt, de legyen eszed és ne dobd 3 hónap után! A lányok szíve nem játék, te meg még nem nőttél fel!

2020. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap ? :D Annyi idő arra se elég hogy teljesen kiismerd . Szerintem engedd el . Nincs ló , jó a szamár is . Remélem a csajszi rá fog jönni erre .
2020. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd békén szegény lányt, ne legyél ennyire önző.
2020. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lássuk csak

3 hónapot voltatok együtt 🤔🤔🤔 ahhha látom 🤔🤔🤔 nagyon érdekes

Mit is mondtál mennyi ideje tepersz utána? 6 hónap! Mi? Hat hónap?? A szerelem egy pillanat műve. Ne próbáld vissza manipulálni, csak akkor jöjj vele össze ha eltudod engedni de ő kéri hogy ne, ennyi

2020. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!