Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érdekelne bárkit egy ilyen...

Érdekelne bárkit egy ilyen vagy ehhez hasonló dolog?

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet hogy azon kevesek közé tartozom akik elég nehezen találják magukat ebben a világban. Kivételes embernek tartom magam többek között azért is mert sokféle társadalmi normát megvetek. A lényeg hogy szeretnék összehozni egy közösséget a hozzám hasonlóknak.

2020. jan. 6. 23:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
de a közösségiség nem egy társadalmi norma?
2020. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

attól, hogy lázadsz a normák ellen nem jobb kivételes leszel, csak kivételesen éretlen/hülye, már elnézést az őszinteségért, ráadásul még beképzelt is, ha ettől nagyra tartod magadat


amúgy ilyen szociopata klubot azért nűsem fogsz tudni csinálni, mert mindenki azt fogja hinni, hogy különb és nagyszerűbb a másiknál, pedig csak max. öntörvényűbb és idiótább


bocs az őszinteségért

2020. jan. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 gublug ***** válasza:

2-es: azert mert mindenki kulonbnek hiszi magat a masiknal nem kell ellensegeskedniuk.


Pl. a Planescape Torment egyik frakcioja a Godsmen-ek. Mindegyik ugy gondolja, hogy o az univerzum kozepe. Es jol elvannak.


Kerdezo:

A modern kori satanizmus amire gondolsz?

Baphomet egyhaza?

2020. jan. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Engem érdekelne, hisz jómagam is egy ilyen közösséget tervezek :)
2020. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Bocs, de részleteznéd pontosan mik tesznek téged különlegessé.


(Ez nem sértegetés akar lenni, csak a "sokféle társadalmi normát megvetek" alapján nem értem)

2020. jan. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Először is határozzuk meg, mi az a norma. A jelenlegi társadalomban ("Nyugati világ"), nagyon sok elfogadott "norma", valójában súlyos deviancia. Mégis a mai lezüllött világban elfogadott.


Olyan közösségben, ami a devianciákat elutasítja benne lennék. Ám a valóságban sok ilyen "közösség", csoport szektásodik így vagy úgy, meg legjobban az ilyen beállítottságú embereket nem érdekli a dolog. Emiatt engem sem érdekel és nem lennék benne.

2020. jan. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Sok válasz érkezett rövid idő alatt :) ennek örülök a legtisztább az ha akit érdekel azvír privátban.

A lényeg hogy nem szeretem ezt a magamutogatós,pénzközpontú világot.

Megvetem a mainstream médiát,vegán életutat,hippiket és még sorolhatnám

Beteg elméjű pacifisták előnyben vannak

Amúgy 23/F ezt elfelejtettem írni

Visszatérve az egyik válaszolóhoz

Sátánizmussal csak érdeklődés alapon szoktam foglalkozni viszont Ateistának tartom magam szóval nem ilyen dologra gondoltam xD

Csak tényleg nagyon kevés olyan ember van aki a közelemben tud lenni és közben hozzám hasonló hogy 0

Pedig pesti vagyok

2020. jan. 7. 01:12
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Az utolsó kommentedig azt mondtam volna, benne vagyok, de én többek között a hozzád hasonló különleges kis hópelyhektől mászok falra, akik mindent utálnak, ami népszerű.

21l

2020. jan. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom kedves utolsó válaszoló

De gondolkozz el azon ki a hópehely és ki az aki rossz kérdéshez válaszolt unalmában xD

2020. jan. 7. 02:03
 10/16 A kérdező kommentje:
És ha esetleg Insta vagy TikTok-os vagy kérlek most távozz
2020. jan. 7. 02:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!