Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért halt meg Gesztesi Károly?

Miért halt meg Gesztesi Károly?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szívrohama volt.

De mintha azt olvastam volna, hogy az utóbbi időben sokat fogyott és edzett.

Vagy pont azért halt meg?3


2020. jan. 7. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki tudja. Lehet több gyógyszert is bevett mert néha nyilalt neki vagy valami....
2020. jan. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a teljes történetet de azért elég stresszes is lehetett az élete+a súlya..10 év káros életmódot nem lehet helyrehozni 1 hónapos fogyókúrával. Nem is konkrétan róla beszélek..mindenkire igaz. Sajnálom
2020. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Durva ami történt, ha azt vesszük, még fiatal volt ahhoz, hogy vége legyen az életének.

A hírekben hirtelen szívhalálról is szó volt, de hogy pontosan mi volt az oka, azt csak az orvosok tudják.

2020. jan. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túlsúlyos volt, nem gyengén ivott egy időben és széthajtotta magát a munkában.
2020. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szunyo37 ***** válasza:
100%

Részvétem a családnak.

Mai világunk, életünk tele van etresszel, főleg egy olyan embernek, aki közismert. Velük szembe elvárások vannak az embereknek, és ennek akarnak megfelelni. Sajnos akár mennyire is egészségesen éljük az életünket, ez velünk is megtörténhet. Valamint minden emberben a jót kell nézni, és nem a hibáit.Gesztesi Károly egy nagyon lelkis ember volt, és ezért stresszelte magát. Munkássága pótolhatatlan. Nyugodjon békében. Majd odaát megint láthatjuk játszani.

2020. jan. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!