Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek, ha minden egyes...

Szerintetek, ha minden egyes alkalommal, ha bemegyek az Auchanba, jön sorról sorra utánam a biztonsági őr, meg bele az arcomba, meg másnak mondja, hogy tolvaj vagyok?

Figyelt kérdés

Kikérem magamnak, nem is figyelem, de ha tőlem 1 méterre csinálja, meg megindul és ott a nyakamban...


Kikérem magamnak, soha nem loptam semmit. De t{bbet be nem teszem a lábam, ez van közel, egy italért szoktam bemenni...


2020. jan. 14. 20:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Kétszer lett ugyanaz.. Na szóval, már minimum 10 alkalommal eljátszotta ezt, én marha, meg mindig bemegyek újra...
2020. jan. 14. 20:46
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem mész oda többet. probléma megoldva.
2020. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Sétáltasd meg kicsit egy unalmas délutánodon a sorok között, előbb vagy utóbb úgyis meg fogja unni.
2020. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Valakire emlékezteted, valakivel összekever, aki szarrá lopta ott magát.

1) Kéred a vezetőt és elmondod, hogy másoknak tolvajként beszél rólad,

2) teszel 200 m-el többet és máshol veszel piát

2020. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Kérd meg, hogy vigye a kosaradat, ha már úgyis megy utánad. 🤷‍♀️

Esetleg kérdezz rá, hogy esetleg valami gond van?!

2020. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha másnak mondja, hogy tolvaj vagy az simán egy becsületsértés. Szervezz be egy ismerösödet aki ezt hallaná és hajlando tanusitani. Ha összejön, egyszerüen jelentsd fel!
2020. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A "pia" az egy energiautal vagy Alpro ital, amu csak itt kapható, de ennyit nem ér... Ma határán voltam, hogy odamegyek...
2020. jan. 14. 20:59
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#7

Tök mindegy, hogy mit veszel, magánügy.


Ne vele állj le vitatkozni, mert a rövidebbet fogod húzni.

Rögtön fogja tanúsítani a társa, hogy elraktál valamit, de amikor láttad, hogy figyelnek visszatetted.

Az üzletvezetőt keresd!

Majd az intézi a biztonságiak főnökével, hogy tovább ne zaklassa az ártatlan vevőket.

2020. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt hasonló. Karácsonyra hangolódva vásároltam dìszeket, meg szaloncukit. A fizetésnél mellettem hallottam egy beszèlgetèst, hogy szokott engem figyelni, nem tudja, hogy honnan van keret a vásárolgatásra, le kellene nyomozni... Èn nem tulajdonítottam nagy jelentősèget neki, mert nyilván nem ismer engem. Ahogy én sem őt.
2020. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, akkor ez az enyémnél is durvább... Mi az, hogx honnan van keret? Mi k ő ze hozzá? Meg le kellene nyomozni? Mi ő rendőrség??


Azt hittem, nincs ennél alább, de mégis. Örüljön, hogy náluk vered el a pénzt, ami nyilván nem hamis... Szerintem ez irigy, de ennél tuti panaszkönyvet kértem volna...


De kicsit megnyugodtam, hogy nem csak velem ilyenek.

2020. jan. 14. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!