Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy független nőnek kedvesk...

Ha egy független nőnek kedveskedni akarok, hogy viszem szivesen a kis csomagját, miért veszi vissza tőlem?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 08:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő szeretné vinni, aminek több oka is lehet.
2020. jan. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Ne komolytalankodjunk már!

Több hónapja van egy munkatársnőm és amikor megyünk haza az úton én szivesen vinném a cókmókját mert táska is van a válán,de mindig azt mondja,hogy viszi ő nem kell segíteni. Csak akkor adja nekem ha rágyújt,vagy amikor a buszon ülünk egymás mellett.

2020. jan. 16. 08:45
 3/33 anonim ***** válasza:
95%

Mert nem óvódás, aki nem bír el egy táskát, te meg nem a szolgája vagy!

Én sem adnám oda senkinek a csomagjaimat, ez az én dolgom.

Nem tudom, TE mit szólnál, ha az illetö nö akarná a te csomagjaidat vinni akármilyen okból?

2020. jan. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
53%
LoL
2020. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
11%
Mert feminizmus van és nincs szüksége férfira, kivéve ha cigizik vagy valamit csinál. :Dd
2020. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Az 5-ös válaszoló gondololom egy igazi férfi lehet a maga 14 évével! :)

Amúgy meg mióta van feminizmus? Ez már ki van kiáltva hivatalosan? És óriási különbség van ha a férfi segít cipekedni egy nőnek, vagy egy nő a ffinak! Ne vicceljünk már! A bókot,gesztust illik elfogadni.Ha már egész nap együtt vagyunk jóban rosszban.... megjegyzem a véeosban nindig én segítek neki, csak az adott településen nem engedi ahol élünk .

2020. jan. 16. 10:27
 7/33 anonim ***** válasza:
86%

Nem, nem illik elfogadni, amennyiben folyamatosan felajánlod, de neki egyértelműen nincs szüksége rá. Inkább neked illene észrevenni magad, hogy egy kis csomagba senki nem fog belehalni.

Egyébként meg semmi ciki nincs abban, ha egy nő is segít egy férfinek, ha pl nagyon sok cucc van nála.

2020. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
78%
Hadd döntse már el, hogy ő szeretné-e vinni avagy sem. Ha nem fájdalmasan nehéz, én is jobb szeretem vinni a saját dolgaimat. Illik ezt elfogadni és nem erőltetni a másoknak nem kellő gesztust.
2020. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
58%

"És óriási különbség van ha a férfi segít cipekedni egy nőnek, vagy egy nő a ffinak! Ne vicceljünk már! A bókot,gesztust illik elfogadni.Ha már egész nap együtt vagyunk jóban rosszban"


Látom, a középkorból maradtál itt és nem fogtad még fel, hogy a nök nem képtelenek megoldani a mindannapjaikat, és nem kell egy "erös férfi", aki viszi a kistáskát!

2020. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
69%

Mert még csicskának is szar vagy.


:DD

2020. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!