Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van még valaki vagy volt...

Van még valaki vagy volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Próbáltatok emberi kapcsolatokat kialakítani, de nem igazán megy, ment. Azon személyek válaszára lennék kíváncsi, akik átlendültek ezen a holtponton, hogy nekik, hogy sikerült?

Előre is köszönöm!



2020. jan. 16. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy kivel, illetve hogy mi a szándékod. Ha nagy tétet adsz, illetve "bénának" tartod magad vagy bántod is magad miatta, akkor nem lesz ez annál jobb is. Szóval arra fókuszálj hogy jobb legyél.
2020. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem megy nekem sem, mert nem igazán értenek meg az emberek.
2020. jan. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Onyx123 válasza:
Legyen egy közös témád,ha komoly vagy kevés lesz de lesz az biztos,önbizalomhiányod van vagy csak szégyenlősséged(emberek 90%-a kinövi én még nem de sokat fejlődtem),vagy csak otthon üldögélsz és nem jut eszedbe semmi,vagy nincs magabiztosságod,vagy anyámasszony katonája vagy vagy csak tudatalatt nem birod az embereket,antiszociális(PSZICHOLÓGUS!)(nemtudom melyik vagy ne vedd magadra)mindegyikről tudnék írni regényt de ezeknek nézz utána,kezdj bele önfejlesztésbe(edz vagy csak simán köszönj rá emberekre az utcán,majd később kérj utbaigazításokat és így tovább,ajánlom a sikerre hangolva facebook csoportot illetve youtube videóit,nekem sokat segít fel a fejjel :D(ha valami nem volt világos írj privátot)
2020. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!