Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kehet elviselni, ha napi...

Hogy kehet elviselni, ha napi szinten kiröhögnek többször is?

Figyelt kérdés
Még mindig nagyon bánt, pedig az évek alatt megszokhattam volna...
2020. jan. 17. 17:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Aztán miért röhögnek ki?
2020. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A járásom miatt, kezeletlen csecsemőkori csipőficam, plusz lúdtalp, gerincferdülés, de előbbi miatt.
2020. jan. 17. 17:43
 3/18 anonim ***** válasza:

Miért szoktak kinevetni? A kinézeted miatt vagy ahogy viselkedsz?

Próbálj meg nem foglalkozni velük! Te egy nagyon értékes ember vagy! Akik kinevetnek , azoknak is van bőven hibájuk és olyan dolog amikre nem büszkék! Te is ugyanolyan ember vagy mint a másik! Nincs mit szégyelned! Semmivel sem többek nálad!

Próbálj meg kiállni magadért! Szólj nekik vissza! Ne érdekeljen az ilyen emberek véleménye vagy az , hogy mit gondolnak rólad! Az ilyen emberek nem számítanak!

2020. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ismerek csípőficamos embereket, illetőleg több olyat is, akinek ilyen-olyan deformitás miatt furcsa a járása. Van aki szinte csak csoszogni tud, és befelé dőlnek a lábai.


Senkit soha nem nevettek ki.

2020. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ez vidék, és igen, ezért... Nem vészes, inkább kacsázó kicsit, meg csámpás, ez van... Az ilyenek mit várnak?? Vágjam le a lábamat, vagy ne menjek sehova?


Volt, hogy egy idős nó beszólt, hogy délelőtt már részeg vagy, azért mész így, én nagymama vagyok, hova lett a világ". Vagy a levideózhatom, hogyan mész? Vagy 1 km-en tá sétláni a falzban, hogy az utcabeliek röhognwk, meg kibeszélnek, hogyan megyek... De legtöbbször csak nyerítenek.

2020. jan. 17. 18:01
 6/18 A kérdező kommentje:

Vagy a másik, "látom a járásodon, hogy szét vagy már b...szva kiak..rva. Ezt a buszmegállóban kaptam meg...


Komolyan nem tudom, mit várnak, ölejd meg magadat vagy, mi, de rettenetes a világ. Közben meg mimden piszlicsáré szaron problama, meg cikkek vannak...


Nem kell kitalálni, hogy biztos neveletlen vagy, úgy öltözöl, mert nem igaz...

2020. jan. 17. 18:03
 7/18 anonim ***** válasza:
Lelkileg meg kell erősödnöd. Akin érzik hogy bizonytalan, azzal még jobban csinálják ezt, mert sokan élvezik, ha bánthatják a másikat.
2020. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Elöször is felnöttként is kezelhetö a csípöficam.

Másodszor költözz máshová, ahol nem ilyen bunkó emberek vannak.

Harmadszor, ne írd ki ugyanezt a témát újra és újra, hanem végre tegyél is valamit, tanácsot már sokszor kaptál.

2020. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Öszintén szólva, én vidéken élek, mindig is ott éltem, de különbözö tepepüléseken, és ilyesmit sosem tapasztaltam!

Vagy te laksz nagyon bunkó emberek közt, vagy te értelmezel mindent félre.


Ha nem tetszik, költözz el "nem-vidékre" (ugyan nem világos egészen, mi neked a vidék - csak ami nem Budapest vagy valami más kritériuma van), meg keress fel egy ortopédust, aki meg tudja mondani, hogy lehet javítani az állapotodon!

2020. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Pedig ilyenek az emberek... Ilyenkor érthetelen számomra, hogy a tolókocsist nem nyerítik, de téged lehet... Amúgy meg az élet szar és kegyetlen, meg nincs igazság.



Továbbá nem értelemezek félre semmit sem. Annyi sincs bennük, hogy úgy alázzanak meg, hogy ne halljan. Mert azokat még nem vesszük ide. De a saját szüleim is csak gúnyolnak, meg röhögnek... Meg engem röhögtek ki, hogy Józsikának is be kellett szólni, hogy miért így mész. Sőt egyszer részegen nekem támadott, mert elmeséltem előző nap Katika kinyerített a posta előtt és én hoztam szégyent rájuk...

2020. jan. 17. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!