Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a netes...

Mi a véleményetek a netes társkeresőkről?

Figyelt kérdés

2020. jan. 20. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs velük gond. Nem a társkereső az ami rossz vagy jóvá teszi hanem az ott lévő emberek. :D
2020. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Régebben xarok voltak az ingyenesek.
2020. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egy barát-és társkereső oldalon ismertem meg a vőlegényemet 3 éve. Mivel alapból nem nagyon járok sehová, jó dolognak tartom a hozzám hasonló emberek számára. Plusz nem is kell szóbaállni olyannal, akivel teljesen más az érdeklődésetek vagy messze laktok. Persze negatív tapasztalataim is voltak, de alapvetően inkább jó dolognak tartom, mint rosdznak.
2020. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

Jó dolog,mert sokan szenvednek attól,hogy sehova nem tudnak járni ismerkedni. Vagy ha járnak is nem járnak sikerrel.


Én sajnos hiába próbáltam badoot vagy a tindert, nekem sajnos évről évre rosszabb. Eleinte kb havi szinten 1-2 sráccal tudtam találkozni onnan. Bár több nem lett,de tök sokáig havi több sráccal volt első randi.


Utóbbi időben silány ami ott megy.


Biszex vagyok


Nőkkel is próbálkoztam ismerkedni,de badoon az sem jött össze.


Úgy vettem észre annyira érdektelenné váltak az emberek,pedig ha az elején nem tud az ember két szót váltani akkor off az egész.


Volt mikor megkérdeztem milyen volt a napja?

semmi extra,elment... vissza kérdez.. Leírom kb 6 mondatban mik voltak, erre a reakció ahaa,oké,tök jó.. Na most ilyen emberrel mit lehet kezdeni? (férfiba és nőbe is egyre több az ilyen érdektelen)


Szóval röviden, jók lennének, de sajnos mai világban az emberek túl felszínesek,érdektelenek lettek így eléggé rossz irányba megy el ez.

2020. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 george1113 ***** válasza:
Nem lenne gond vele. Gond a felhasználókkal van, egyszerüen nem tudják kezelni. De összejöhet ott egy (nem egy) kapcsolat simán, ha az (külső) adottságaid meg vannak hozzá. Ott többer kell felmutatni, hogy érdeklődést keltsen az ember.
2020. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az online társkeresők előnye, hogy több lehetőség van ismerkedésre.


De vannak árnyoldalai.


A társkeresőkön található nagy választék miatt még válogatósabbá válnak az emberek (keresik a jobb és még jobb jelölteket, belekerülve egy ördögi körbe) és emiatt olyat is elutasíthatnak, akivel egyébként, először a valóságban találkozva összejöttek volna. Esetleg akár évekig nem találnak semmi komolyat, mert senki nem lesz “elég jó”.

A kevés normálisan gondolkozó talál talán valakit.


A társkereső oldalak üzemeltetése üzlet. Ezért egyre több funkciót már csak pénzért érhetsz el. Egyes oldalakon mát üzenetet sem küldhetsz előfizetés nélkül. Aki komolyan keresi a párját, az fizessen (más választása nincs).

2020. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen oldalakon badoo, tinder és társai, mindenki dugni akar, azért nem jön soha össze egy beszélgetés mert senki nem meri bevallani meg kezdeményezni.. A rondák meg azért találnak meg mert el vannak keseredve.
2020. jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
72%

Attól függ fiú vagy lány vagy-e. Lányoknak arany bánya, mert nagyon sok fiúból tudnak válogatni, és nagyon sokan kezdeményeznek is. Csak győzze kiválogatni azokat akik csak 1 alkalmas szexre keresnek lányokat üríteni...

Fiúknak nem igazán jó, mert véleményem szerint eltűntek a fiatalabb lányok az oldalakról, akik maradtak, azok pedig egyrészt általában nem a szebbek közül valók, ráadásul szinte sohasem méltatják válaszra sem az embert, pont azért mert nagyon sokan kezdeményeznek náluk. Nagyon kicsi az esély arra, hogy pont te legyél a befutó, akit kiválaszt a nagyon nagy választékból.

Nincs már jó társkereső oldal sem, mindegyik méreg drágán árulja a szolgáltatást, pedig nagyon kicsi az esély , hogy az ember bárkit is találjon. Tinder, meg hasonló újhullámos szolgáltatások még annyira sem érnek fabatkát sem.. Sosem sikerült találkoznom onnan senkivel, pedig sok éve használom.

2020. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tinderről még nekem se. Ratyi felszínes majmokkal és kamusokkal van tele..
2020. jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért nem minden férfi alkalmi szexet keres. Én komolyat keresek, de én idősebb is vagyok, mint a magát kiélni vágyó korosztály. Nőből is ilyen kevés komoly van.

Ami még lényeges, hogy a társkereső oldalak adatokat is gyűjtenek mindenkiről, ezért pontos adatokat nem érdemes megadni nekik.

2020. jan. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!