Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet sok embernek...

Hogy lehet sok embernek 300+like a profilkepukon?

Figyelt kérdés
Persze ezek csak szamok de akkor is ,honnan szedik ezeket ,meg 4 -5000 ismerosoket ? Erdekes.elvileg azz jeloljuk facebookon akit ismerunk.
2020. jan. 20. 22:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
óóó tudod hányan jelölnek be mindenkit akivel csak egyszer is találkozott az életben?? vagy jelölget idegeneket akik tetszenek neki hátha lesz belőle vmilyen kapcsolat?? sokan még most is versenyeznek hány ismerőst tudnak "összeszedni" mert azt hiszik ettől ők menők..
2020. jan. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
27%

Vannak akik mindenkit visszaigazolnak/bejelolnek stb.

Akik ilyen sok "ismerőssel" rendelkeznek azok inkább az éjszakai életben szedik össze őket. Pl zenész vagy egy település életében központi szerepe van, illetve nagyon népszerűek.

Mondhatni jóval átlag feletti emberek.

2020. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
En nekem facebookon valodi ismeroseim vannak nem idegenek es pont ez a lenyeg en szerintem.
2020. jan. 20. 22:21
 4/25 A kérdező kommentje:
Nekem igazabol ez a 300 400 like az erdekes eleggé
2020. jan. 20. 22:33
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
Én nyelvtanárként dolgozom nyelviskolában és egyetemen és a diákok részéről hatalmas igény van arra, hogy bejelöljenek a Facebookon. Így a privát fiókom mellett van egy szakmai is, ahol elképesztő mennyiségű ismerősöm van. Őszintén szólva sokakra, akiket néhány hétig tanítottam 10-15 éve, alig emlékszem, de ennek ellenére egy új profilképre nagyon sok like-ot kapok, vagy születésnapomon is rengetegen felköszöntenek, sok-sok év elteltével is.
2020. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Te ilyen vagy és én is. Lány tesóim szépek, a sok kanos veréb meg jelölgeti őket..de több százan. Van aki visszajelöl az ilyeneknek van aki nem. Nincs előírva hogy csak azokat fogadhatod el, akiket ismersz és szeretsz. Sok ember-sok like. Nekem már profilképem sincs, amikor volt, végzős gimis voltam és az 5 like közül egyik mamám volt, aki hozzátette "Nagyon csinos vagy mucim, puszilunk!!!!" Nekem itt ért véget a fb
2020. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem csak lanyokrol/nokrol van szo ,sok ferfinak is van ennyi ,sracnak.
2020. jan. 20. 22:37
 8/25 anonim ***** válasza:
67%

Én azt látom, hogy vannak emberek akik egyszerűen jól és könnyen teremtenek, építenek kapcsolatot.


Legutóbb túrázás közben egy 40+ éves nővel futottam össze, és igazi fiatalos, jó arc, ismert mindenkit szinte, mert sokakkal ment már, sok rendezvényen jelen van, egyszerűen sok ismerőse van. Látszik rajta, hogy életvidám, barátkozós, boldog ember.


Most néztem a Facebookját, több ezer ismerőse van, és simán 100-500 lájkokat kap.


Meg vannak az olyanok mint én, akik nehezen alakítanak kapcsolatot, nem is igénylik, nem is tartják fenn és max az anyjuk meg 1-2 ismerős lájkol a többiek meg nem is követik. :D

2020. jan. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
49%

Felesleges marhaságon agyalsz kedves kérdező.


Foglalkozz magaddal s érj el igaz eredményeket a valóságban, azzal többre mész, minthogy tudatalattid irigykedik ilyenekre ...


Saját személyes profilomon alig 120fő van, de 100%-ban ismerek mindenkit, szeretteim, barátaim, volt suli társak.


A weboldalam fb oldalán meg tömegnyomor - de az más s ott nem a fejem, hanem alkotásaim /termékeim vannak fent.

Csak egy hely, ahol mégtöbb vevőt szerzek, e-pén|°sz nem érdekel, hanem a bevétel és pozitív visszajelzések.

2020. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Tegyél ki cicit, villants popsit ás máris mennek a like-ok mint légy a...
2020. jan. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!