Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért lépek folyton félre?

Miért lépek folyton félre?

Figyelt kérdés

Sziasztok tudom jon a megkovezes.

24eves ferfi vagyok, 1eve van baratnom aki nagyon jo hozzam,es tenyleg szeretem ot.

De neha kb havonta 1x egy buli a haverokkal es nem birom megallni, h ne szedjek fel valami edes es bujos lanyt aki arra a hetvegere velem van.

Most hetvegen is ez volt..

Pedig mindig megbanon es megigerem magamnak,hogy eleg.

Szoval most hetvegen is volt egy edes 19eves lany, aki bujt hozzam es olyan szeretni valo volt.

Elore tisztaztuk,hogy csak szex es nem lesz szerelem, azt mondta okes.

Aztan nagyon jol dumaltam vele, este filmezes es pizza, aztan az agyban is kivalo volt, dicserte a testem en is az ovet, kenyztettem ot negyed oran at, o is engem aztan az aktus is nagyon jo volt.

Masnap haza ment ruhakert de este meselte mit szeret enni,en azt kozben megrendeltem, mirre vissza jott hozott nekem egy kb 17ezres parfumot(blokkal,hogy ha nem jon be vigyem vissza) meseltem,hogy ez a kedvencem.

Szoval ez kicsit tovabb ment mint altalaban...

Nagyon szeretem a baratnom,de ez a csaj is irogat es nem hiszem,hogy erzek valamit de megis gondolok ra..

Mit tegyek? Nincs pofam letiltani es nem is akarom..

De kedvelni sem akarom..

Csajom 2nap mulva jon haza(Apolono Nemetben 2hetes turnusok).

Felek megerzi, es nem birnam ki nelkule,szeretem ot komolyan es a csaladjat is.

O a nagy szerelem nekem.

Tudom egy rohadek vagyok,de olyan jo erzes "horgaszni,becserkeszni" es, hogy egy idegen no koltott ram, hogy elvezte az idot velem,lenyelte, bujt hozzam, dicsert folyton.


Ki jart mar igy? Na pont ezert nem akarok szeretot mert az csak megbolygatja az erzelmeim es az rontja a kapcsolatom.



#kaland #Money #csak alkalom #csak pina #csak osszebujas #semmi mas
2020. jan. 23. 13:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy szereted, nagy szerelemnek meg pláne nem az. Egy kis gyökér vagy, aki játszik másokkal, de jobb esetben sokszor vissza fogod te még ezt kapni.

Azt nem értem, hogy ilyen mentalitással mi a bánatnak vagy kapcsolatban bárkivel is?


Jól esett itt bizonygatni, hogy milyen menci csávócska vagy, aki minden buliban kap egy nőt és lelkiismeret furdalás nélkül csalja az addig kint güriző barátnőjét?

2020. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Gondoltam,hogy ez lesz.

Es kivulrol ez igaz is..

En is undorodom magamtol, mindig megigerem,hogy soha tobbet aztan megis..

Es ez lesz a vesztem..

Nem tudom miert van ez igy,mikor itthon van minden percben vele vagyok.

Tenyleg szeretem ot!

2020. jan. 23. 14:05
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert a barátnődet nem szereted, emellett pedig nem vagy egy törődő, szerető, becsületes jellem, ennyi.

A jellem egy dolog, de azt sose értettem, mi értelme hazudni, hogy szereted a párod. Magadnak is ezt hazudod, vagy csak másoknak?

2020. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyerek, Neked fogalmad nincs a szerelemrol...
2020. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretsz te senkit, csak saját magadat, meg hogy hízelegjen neked valaki.
2020. jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

"24eves ferfi vagyok"


Férfi? Tényleg annak tartod magad? 😂

2020. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igaztok van..

Leallok.

2020. jan. 23. 15:27
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
dehogy állsz... egy nyomorult selejt vagy.
2020. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Önzőség amit teszel. Ha ott a barátnőd de jó vele de ha nincs ott akkor is legyen jó csak mással! Tudod az emberek nem mindig becsülik amijük van már csak akkor mikor elvesztették azt. Ha tényleg szereted fejezd be ezt a viselkedést és próbálj meg ne csak magadra gondolni ha már párkapcsolatban vagy. Ha pedig úgy érzed hogy te ezt nem tudod abba hagyni szakíts a barátnőddel! Önzőség magad mellett tartani úgy hogy te közben átvered. Szegénynek hagy legyen lehetősége egy olyan fiút találni akinek ő lesz a mindene és az egyetlen!
2020. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj szakemberhez. Nem szexfüggő vagy, de ahhoz nagyon hasonló kényszerbetegséged lehet. Olyan mint minden más függőség, csak te nem leiszod magad heti egyszer egy buliban, hanem felszedsz valakit. Mert ez növeli az adrenalin vagy a dopamin szintedet, ez ad megnyugvást, boldogságot, ugyan úgy kémiai változások hatására alakul ki egy pozitív visszacsatolás, vagyis minden egyes hódításod alkalmával megjutalmazza magát az agyad valami jobb drogfélével. Ha le akarsz állni, el kell menned szakorvoshoz.

Abban viszont igazuk van a többieknek, hogy ha erről a szeretett nőd nem tud, az már komoly jellemhiba részedről. Azon nem tudom ki segíthet, lehet ezzel is érdemes terapeutához fordulni.

2020. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!