Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, ha sokszor...

Mit csináljak, ha sokszor szemezek valakivel véletlenül?

Figyelt kérdés

Eléggé kínos tud lenni, amikor egyszer valakivel véletlenül összenézek, (és az a valaki általában lány, a csávók ezt dolgot lexarják) és ha ez megtörtént, akkor utána fix hogy legalább naponta 3x még meg fog történni. A probléma ott kezdődik, hogy eléggé pszichopata fejem van, és akikkel mindig szemezek véletlenül, általában valami mögöttes tartalomra gondolnak. pl. hogy össze akarok velük jönni vagy fel akarom őket darabolni. Pedig ekkor csak random nézelődök vagy teszem azt keresek valakit.


Hogyan tudnám elkerülni, hogy ne gondolják ezt rólam? Ugyanis sokszor megtörtént, hogy a "kiszemeltem" elkerült ezekután teljesen feleslegesen, vagy pedig a mint a napokban is előfordult, törölt az ismerősei közül.


(Ezt még ideteszem a végére, de elég gáz leírni: a csaj aki törölt az ismerősei közül, egy régi ismerősöm, ezért gondoltam odamegyek hozzá személyesen, megkérdezem, hogy mi a baja velem, vagy miket és mi miatt gondolja rólam azt amit, erre amikor elindultam felé elfutott... Őszintén szólva, kicsit félek hogy feljelent vagy valami, pedig csak annyi a bűnöm hogy élek és van szemem. )



2020. jan. 23. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem vagy egy kicsit paranoiás?
2020. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azvagyok valamennyire, de csaknem képzelem be ezt az egészet?
2020. jan. 23. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:

De szerintem igen. Írtad, hogy "mindenki pszichopatának néz" és azt hiszik meg akarod őket ölni. Ezt mégis honnan veszed? Nem hiszem, hogy bárkinek ez jutna először eszébe rólad, mert gondolom nem késsel vagy fegyverrel a kezedben jársz.


Úgyhogy túlgondolod szerintem, bárkivel előfordul, hogy egy pillanatra összenéznek véletlenül, és sokan nem szeretik a szemkontaktust, pláne idegenekkel. De ennyi az egész úgyhogy ne parázz ezen ennyit..

2020. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az emberek egymás szemébe néznek beszéd közben, vagy csak nézelődnek és véletlenül egyszerre néznek egymásra. Ez nem szemezés. Nem kellett volna erre kérdést kiírni mert milyen választ vársz? Járj szemellenzőben mint a lovak
2020. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fingj egyet!!!!
2020. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3 Hmm, meggyőztél, akkor valószinűleg tényleg csak az én agyszüleményem ez az egész. Mellesleg onnan feltételeztem ezt a morbid példát, hogy az összenézések után kezdtek el furcsán viselkedni velem az emberek. Vagy akkor ez se igaz, és full én képzelem be ezt is? (Ja és nemtudod esetleg, hogy ezzel milyen doki foglalkozik? :'D Nem akarok kattos lenni. )


#4 Igen, tény hogy nem egy érdekfeszítő téma, de míg neked ez az egész egy jelentéktelen dolog, addig nálam mint ahogy látod, egy nagyon is jelenlévő probléma, ami nagyon frusztrál, és aminek nemtudom az okát. Ja és az utolsó mondatodon jót röhögtem. :)

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2020. jan. 23. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy beképzeled,ha pszichopata fejed van,akkor reagálhatnak így rá.De igazából pszichopata fej sem kell hozzá,az emberek hajlamosak a saját félelmeiket rávetíteni másokra.


"Hogyan tudnám elkerülni, hogy ne gondolják ezt rólam?"


Sehogy.Ha önmagadat adod,sokan fognak szeretni,de gyűlölni is,félni tőled.

2020. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!