Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért romlottak le ennyire a...

Miért romlottak le ennyire a chatek?

Figyelt kérdés

Régen a chat.huról elég sok emberrel találkoztam, de 2014ben otthagytam, mert alig voltak már fent.


Most felnéztem a gyaloglóra, de alig pár százan vannak fent, és állítólag a moderátorok is sok több nicken vannak fent, volt olyan férfi, aki legalább 5 különböző nicken írt rám.

Szóval lehet, hogy csak 50-60 van már fent. Ráadásul olyanok, akik csak kötekedni akarnak, és egy értelmes mondatot sem tudnak írni.


Az oldal arculata nem sokat javult az utóbbi 5-10 évbe, és tény, hogy semmi értelmes újítás nem volt, de mintha az emberek nem akarnak már csetelni, vagy nem tudom.



2020. jan. 23. 16:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is azt vettem észre, hogy nincsenek már normális beszélgetős oldalak. A többség névtelenül, arctalanul beszólogat, szinte az egyetlen téma a szex.


Pedig az emberek vágynának a normálisa társalgásra, itt is sokszor kiírják, hogy nincs kivel beszélgetni.

2020. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is észrevettem. Sehol sincs már egy jó beszélgetős oldal. Ha néha fel is keveredek anotalkra, hogy én naiv hátha tudok valakivel normálisan beszélgetni egy jót nem lehet. Csak jönnek az egyszavas válaszok. Azzal meg nincs mit kezdjek
2020. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Fb live, tiktok, youtube megy, nem mindenki szeret gépelni!
2020. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, itthon az anotalkon kivul nincs semmi, pedig lenne ra igeny. En mar otleteltem is, hogy milyen chat programot kene csinalni, ami a mai fiatalok igenyeire lenne szabva, de sajnos nincs olyan szintu programozo ismerosom aki ezt ki is tudna vitelezni es benne lenne ebben.
2020. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem onnantól, hogy az összes gátlástalan, kanos, perverz, fétises vén faszi rájött, hogy ilyen oldalakon következmények és erőfeszítés nélkül zaklathatnak nőket, az összes nő ott is hagyta az egészet, mert megunta, hogy egyetlen perc alatt több százan rárepülnek, hogy nyalnák a talpát, legyen a szeretőjük, taposson a golyóikra, szolgái lennének, nézze meg a farkukat, stb stb, és még a lányok is szexuális indíttatással írnak rájuk. Emiatt a normálisan beszélgetni vagy akár ismerkedni vágyó férfiak is ott hagyták, mert lányok közül csak a selejt maradt és nyilván azokkal a pasikkal nem nagyon lehet beszélgetni, akik kizárólag fszverés céljából vannak fent. Szóval végül maradtak ők egymásnak, a normálisabb emberek pedig végleg kiábrándultak az idegenekkel valot chatelésből.
2020. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Olyan cset kellene, ahol a belépés feltétele egy sikeres érettségi magyar nyelv és irodalomból...

Egyébként ötös jól felvázolta a szomorú helyzetet. Sajnos egy új csetoldal létrehozása nem lenne megoldás, mivel a minőséget mindig az odalátogatók határozzák meg, nem az hely. A perverzek meg idővel úgyis betalálnak, nem lehet kiszűrni őket.

2020. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Manapság az emberek inkább külsőségek alapján ismerkednek. Akinek vállalható arca vn, annak ott vannak a Badoo, Tinder és társaik.


Plusz egyszerűen annyira túltengésben vannak a kamusok, meg agyhalottak, hogy normális ember nem is erőlteti a dolgot mert senki nem szeret a szarban hemperegni.


Ez az oldal is kicsit ilyen már, minden második kérdés kamukérdés a pár fős kamukérdező keménymagtól. Persze, hogy normális ember megunja és elmegy innen.

2020. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

# 7/7


ez sajnos igaz.


30 vagyok, és akikkel chaten ismerkedtem meg, már rég abbahagyták a csetelést, vagy elmentek külföldre, onnan meg nyilván nem fognak magyar chatre járni.


a cseteken is inkább 40-50 éveseket látok, a 30 alattiakat meg már nem érdekli a csetelés.

2020. jan. 24. 14:04
 9/27 A kérdező kommentje:

# 6/8


alapvetően nem vagyok egy nyelvtannáci, de az azért nem semmi, hogy a gyaloglón még a moderátorok sem tudnak helyesen írni, szöveget értelmezni. és mellé mekkora arca van mindenkinek.


iszonyúan proli egy oldal.

2020. jan. 26. 10:22
 10/27 MolotovPunk ***** válasza:
Igazából egyik sem jó már.Én évekig gyalogló chatre jártam,de utóbbi időben az is cinkes lett,amit észrevettem az az,hogysok moderátorcsere történt,meg sok régi arc lelépett.A kamus nick viszont egyre több lett.
2020. febr. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!