Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az hihető az, hogy valaki...

Az hihető az, hogy valaki azért nem megy társaságba mert akkor sokat beszél és azzal untatja a többi embert?

Figyelt kérdés

Nos, ezt a kamu dumát találtam ki a szüleimnek azért amiért azzal zaklatnak, hogy nincs barátnőm sem baráti társaságom. Tudják, hogy sokat beszélek szóval szerintem elhitték, de lehet ennek alapja?

Amúgy azért nem járok sehova senkivel mert érdektelen vagyok mellesleg elég sok olyan titkot őrzök amit lehet ittas állapotba kifecsegnék, ezért már 5 éve nem is iszom alkoholt, hogy esélyét ne adjam.

Meg persze szerintem egy kapcsolatba nem lehetnek titkok szóval nem is erőltetem a barátnő szerzést.


2020. jan. 26. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a te esetedben hihető ez az indok hogy ezzel szereled le a szüleidet. De az hogy miért nincs nőd arra ez az indok kevés, nem hiszem hogy arra elhinnék ezt a dolgot. Még a társasági dolgot még csak csak, de a párkapcsolati kérdést azt már szerintem ennyivel nem fogod tudni letudni.
2020. jan. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%
Hihető. Én is ilyen vagyok. Magasról letojnak az emberek, untató stílusom van, cringe ember vagyok. Sok az érdektelen ember, aki nem társasági lény, van ilyen. Nem kell erőltetni mert csak nekünk igazán kínos és elrontjuk mások napját. Az hogy félted a titkaidat, teljesen rendjén van, nem akarsz miattuk bajba kerülni. Ha nem vágysz kapcsolatra, azt sem kell erőltetni. Sok ember van, aki egyedül fogja leélni az életét, többek között én is, nem szégyen ez. Nem mindenkinek való párkapcsolat, nem mindenki fajfentartóképes alfahím. Nem mondom hogy életképtelen, inkább azt mondanám, hogy nem az átlag életet éljük, hanem picit rosszabbat.
2020. jan. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!