Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg olyan durva a bulinegy...

Tényleg olyan durva a bulinegyed a 7. kerületben?

Figyelt kérdés

2020. jan. 26. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem. De nem tudom mit értesz “durva” alatt..
2020. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sok videóban látom hogy tele van dílerekkel, prostikkal, meg csomó szúrkálás stb.
2020. jan. 26. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Túl van hypeolva, mint a "nyócker".
2020. jan. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Reklámokban igen, valóságban nem.
2020. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Én csak lõdörgõ turistákat szoktam látni.
2020. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
72%
A néha feltűnő, de ártalmatlan, általában oregánót meg lisztet áruló Type-C "dílereken", meg 1-2 könnyen lerázható fogatlan prostin kívül semmi extra nincs. Ezek is inkább kellemetlenek, mint veszélyesek.
2020. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanolyan mint a többi kerület, csak sok a hözőngő részeg turista. Sőt szerintem biztonságosabb mint pl. Újpest, Örs vezér tere, stb... éjjel.
2020. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

A bulinegyed kellős közepében lakom. Nekem nincs gondom, mert a harmadikon lakom és a 3 szobám közül 1 udvari, így az a hálószoba - egy síri csendességű házban - tehát még azt sem mondom, hogy nem tudok aludni.

Az utcákon és a sarkokon nem állnak prostik, sem dílerek, hogy a szórakozóhelyeken bent mi folyik, az nem érdekel.

Viszont pont a turisták miatt (hogy jó képest fessünk) naponta többször takarítják az utcákat és fokozott a rendőri jelenlét.

Én nem akarok onnan semmi pénzért elköltözni, nekem tökéletesen megfelel.

De valószínűleg másoknak is, mert volt 2018-ban népszavazás a bulinegyed további sorsáról, ami érvénytelen lett, mert a szavazásra jogosultak 15%-a ment csak el.

Így további hangulatkeltésnek nincs helye!

2020. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!