Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kéne ismerkednem?

Hogy kéne ismerkednem?

Figyelt kérdés
Régebben ment az ismerkedés főleg fiú barátok vannak a foci miatt és nagyon kevés lány ismerős sajnos. Ezen szeretnék változtatni régen tök jól ment az ismerkedés neten is de most így pár év után olyan mintha elfelejtettem volna hogy kell. Szeretnék pár tanácsot kérni. Pl amiken fent vagyok Badoo tinder de egyenlőre csak ismerkednék lányokkal nem gondolkozok komyoly kapcsolatban. Nemrég lett vége a kapcsolatomnak és most egy ideig hanyagolnám a dolgot. Csak szeretnék lány ismerősöket barátokat akikkel lehet menni ide oda vagy valami programot tervezni. 22/f

2020. jan. 28. 06:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy erre a célra nagoyn rossz hely a tinder meg a badoo hisz ott másért vannak fenn a lányok, és hülyíteni egymást meg nincs értelme. Nyilván vannak lányok akik kiírják hogy csak barátkoznak. Szerintem menj el valami fiatalos programra, Nyáron vna a szabihíd pl ott bárkihez odamehetsz, játszóháznál leültetneke gy társas csapatba...
2020. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Facen vannak különböző csoportok,pl:túrázást kedvelők,csapódj hozzájuk.
2020. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!