Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan változott meg az...

Hogyan változott meg az életetek gimi után?

Figyelt kérdés
Mennyiben lett más? Elköltöztetek? Többet buliztatok? És még milyen téren változott? Jobb vagy rosszabb lett?

2020. febr. 4. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Kevesebb buli lesz és majd jönnek a mentális harcok nehézségek
2020. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elköltöztem, híztam, többet buliztam, szakítottam, megborult az önértékelésem, megbántam egy csomó dolgot..és így tovább és így tovább. Nekem rosszabb lett összességében az életem utána. Tipikusan az az ember voltam, aki nem tudta kezelni a marha nagy szabadságot, pedig előtte se fogtak nagyon a szüleim. 2 év kellett kb mire rájöttem, hogy vagy most kezdek valami értelmeset az életemmel vagy leshetem majd magam évek múlva, hogy hogy szúrtam el. Még időben voltam szerencsére így nem buktam ki az egyetemről se, mint azt pár barátnőm.
2020. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Én jobban érzem magam az egyetemen. Gimiben nehezebben barátkoztam és szerettem volna ezen változtatni. Kolis lettem, ahol igyekeztem nyitott lenni, beszédbe elegyedni másokkal. Be is vált. Gimiben nem sokszor voltam bulizni, most kb hetente. Szóval jobb lett a társasági életem.

Jó érzés önállósodni. Nem kérdezik meg mikor hol vagyok, hová, kivel megyek, mikor jövök haza. Akkor mosogatok amikor én akarok és nem amikor anyukám kiadja a parancsot, nem "ellenőriznek", hogy mit csinálok a szobában, éppen miért nem tanulok, ilyen apróságok.

Családommal sokat beszélek persze, üzeneteket váltunk napközben.

2020. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
El kellett költöznöm, dolgoznom kellett, plusz megszokni az egyetem rendszerét, megtanulni enni havi 5 ezerből stb. Viszont itt lettek barátaim, előtte nem igazán voltak. Összességében jobb lett, mert hiába volt nehéz egyetem mellett éjszakás műszakokat tolni, a családom elég rossz és nagyon mentem volna már a szüleimtől mert untam az állandó balhéjukat.
2020. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Főiskolán először non-stop buli, aztán vizsgákon bukás, kibukás, azóta a nagy nihil.
2020. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gimnáziumban: Biztos tág baráti társaság


Utána: Mindenki más irányba ment, én el is hagytam az országot, hogy külföldön tanuljak. A kinti egyedüllét, mármint egyedüli magyar és a sok felszínes beszélgetés miatt nagyon nem éreztem magamat jó helyen.


Így elkezdtem szorongani, amit megéreztek mások és kibeszéltek, mert kicsit magamnak valóvá váltam és nem barátkoztam egy idő után senkivel sem.


Majd haza jöttem és átjelentkeztem egy itthoni egyetemre, ahova eleve elég erősen szorongva és zárkózottan mentem, amit megint furcsának tartottak, de akkor már komolyabban kibeszéltek, előtte kiröhögtek stb... és azt hitték meleg vagyok.


Ez után elkezdtem komolyan edzeni. (14-19 éves koromig testépítettem. 46os karom volt. Legerősebb voltam a gimnáziumi konditerembe) Az izom memória beütött és gyorsan fejlődtem.


Elkezdtem Tinderezni.


Rávettem magamat, hogy minden héten legalább 1x, de inkább 2x elmenjek valahova ahol új ember ismerhetek meg.


Mindez visszarántott egy öngyilkossághoz közeli állapotból és hírtelen pár hónap mulva túlszárnyaltam minden elképzelésemet és kifejezetten szociális személyiség lettem.


Majd megtaláltam a mostani barátnőmet.


Mindegy, jó vége lett és sokat tanultam ebből a 2 évből és erősebb vagyok mint valaha mentálisan, de ezt csak azért írtam le részletesen, hogy sokan traumatikusan élik meg hogy hírtelen kikerűlnek egy biztonságos, szinte tökéletes szociális közegből, a vad világba ahol bármi megtörténhet.


Ez egy óriási törés tud lenni.

2020. febr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gimiig volt normális életem, teendőim. Egyetemre kerülve ez felborult, én rohadtul utalom és várom mar hogy dolgozhassak hogy újra rend legyen.
2020. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én még nem régóta végeztem el a gimit, de már érettségi alatt is dolgoztam. Szüleim megengedték hogy félre tegyem minden pénzemet hál istennek. Max még az idei 2020-as évet szeretném otthon tölteni, aztán vennék egy házat a faluban. Már 3 millióért van egész jó, hőszigetelt, gázfűtéses, bár ikerház. Egyébként kevesebb időm lett, viszont pénzem van szerencsére. Meg jobban megtanultam értékelni az időmet, meg kihasználni minden terén ahogy csak tudom. :) Szerintem 2 féle ember van: aki bulizgat és/vagy nem találja a helyét, és az aki teszi a jövőjéért. Áldozatokat hoz, siránkozás helyett. Te döntöd el melyik leszel. :) Nekem jobb lett az életem annyiból hogy van megtakarításom! :D Annyiból meg rosszabb hogy kevesebbet vagyok korombeliek között, barátokra is kevesebb idő jut, ha egyáltalán jut rájuk xd
2020. febr. 17. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!