Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az számít, amit kapsz, vagy...

Válaszoknélkül kérdése:

Az számít, amit kapsz, vagy az, hogy kitől kapod?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen tárgyi dolgokra értem a kérdést, inkább absztrakt formában kérdezem. Odafigyelés, törődés, a szeretet mindenfajta megnyilvánulása tekintetében az a lényeg, hogy kapod ezeket (mégha nem is azoktól, akiktől te szeretnéd),vagy így nem is tudsz örülni és vágyakozol, hogy olyantól származzon, akitől te szeretnéd?Mit gondoltok erről?

2020. febr. 4. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az számít, amit kapok az plusz, ha olyantól is kapom, akitől én szeretném.
2020. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az odafigyelés, szeretet, törődés stb. mindenkitől jólesik.

Ugyanakkor, ha ezt nem kapnám meg szüleimtől, házastársamtól, gyerekemtől vagy testvéremtől, akkor az rosszul esne. Ui. az előbb felsoroltakat tekintem olyan közeli hozzátartozóimnak, akikkel ez normális esetben mindenképpen működik.

2020. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az számít amit kapsz és az is kitől kapod.


Nem mindegy, hogy pofon vagy ölelés.


Amúgy meg egy adott személy hiányát nem fog tudni kárpótolni másik személy, vagy nem olyan formában.

2020. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy kitől kapom. Mert tudom, hogy valaki amit ad, azt komolyan, szerettel gondolja, valaki pedig várja a viszonzást, és csak illemből teszi.
2020. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:
Minden számít.
2020. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!