Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szarjam le h vannak...

Hogyan szarjam le h vannak emberek akik nem bírnak?

Figyelt kérdés
De közben a képembe kedvesek és én is kedves vagyunk velük, és nem találom az okát h miért nem kedvelnek... Szerencsére sok emberrel jól kijovok, és nem kéne ezzel foglalkoznom de mégis sokat elvesz az önbizalmambol.. Nem tudom kezelni a helyzetet 19L

2020. febr. 14. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te kedveled őket, ha nem akkor nincs probléma, nem szeretünk mindenkit.

Az sokkal rosszabb, ha olyan személy nem kedvel, akit te igen. Az elég szar érzés :/

Viszont ha nincs ilyen örülj ennek, és a többi ne érdekeljen :)

2020. febr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van olyan aki ha kedvelne kedvelnem...
2020. febr. 14. 00:46
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
Nehezebb úgy utálni egy ételt, ha közben elfogyasztod. Viszont ha mégis muszáj, legalább a körítést határozd meg te. Ez azt jelenti, egyszerűbb ha nem beszélsz velük, de ha szükséges, akkor már inkább te irányíts.
2020. febr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha problémája van veled, az az ő problémája, te nem tudod megoldani, neki kell feodolgoznia.

Az ilyen nem rólad szól. Annyit tehetsz, hogy kedves vagy, és nyitott maradsz arra az esetre, ha már megoldotta a gondját a másik és közeledni kezd.

2020. febr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen helyzetben közönyös vagyok. Nem érdekelnek az ilyen személyek, nem gondolok rájuk, nem is léteznek számomra. Ha munkatárs, akkor köszönök és ezenkívül semmilyen beszélgetést nem folytatok velük.


Egyébként miben nyilvánul meg az ellenszenvük? Honnan tudod, hogy nem kedvelnek?

2020. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen velem is ez volt azóta eltelt 3 év most 22 vagyok és teljesen megváltoztam engem már egyátalán nem érdekel hogy ki bír ki nem bír egyszerüen nem foglalkozom vele, nem szabad ilyen dolgokon örlődnie az embernek , nem kell velük foglalkozni ennyi
2020. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 XxItzPvPxX_YT válasza:
15/F Hát engem az egész osztály gyűlöl,oktalanúl,soha meg sem szólalok stb... De én igazából teszek rá,szarok egy egészet bele,nem kedvelnek? Ez van. Nem lehet mindig minden tökéletes. Az egészre tenni kell,leszarom pl én is az osztálytársaim nagy részét.
2020. márc. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!