Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha belèmkötnek mindig a...

Ha belèmkötnek mindig a cigányok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Videki vagyok ès mostanaban tanulni jarok fel Pestre, konkretan a nyugatiig megyek vonattal. A nyugatiban altalaban az erkezesem utan par perc alatt legalabb 3 -man szolitanak meg.. cigi, parfum, penz .. multkor meg ordibaltak is velem. Nagyon felek Pesten, is gondolkoztam abba hagyom ah iskolat(okj) L

2020. febr. 15. 22:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
28%
Nem beléd kötnek, ne vegyél mindent támadásnak.
2020. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Vegyél paprikapsrayt és legyen mindig a zebedben/táskádban. Sok mindent nem lehet csinálni ezzel a helyzettel sajnos, azzal jársz a legjobban ha nem is válaszolsz nekik. Én legalábbis ezt szoktam csinálni és így hamarabb feladják mintha elkezdenék magyarázkodni nekik.
2020. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Akin látják hogy tudna miből adni azt méterekről kiszúrják, a jellemedből és a ruházatodról. Tanács erre nincsen, nem közöttünk nőttél fel, mondom ezt úgy hogy én magyarként cigányok között nőttem fel, a bőr nem minden, a viselkedésen múlik minden, hogy megtalálnak-e vagy békén hagynak.
2020. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
14%
Figyelj az jó, ha cigizel, ha kérnek, adj nekik, ha valami mással kötnek beléd, válaszolj illedelmesen.
2020. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
41%
Nyugi, ilyenek lesznek minden városban, nem csak Pesten. És nem is feltétlenül cigók.
2020. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
69%

#4:

Figyu, lehet hogy te becsicskulsz a cigóknak, de nem kéne mindenkit erre rábeszélni.

2020. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%
Fülhallgató/fejhallgató... Nem tudják, hogy megy-e zene. :D Én alapból fülessel mászkálok, ritka, hogy megtalálnak kéregetők, de ha látom is a szemem sarkából, hogy valaki leszólít, megyek tovább. Sosem jöttek még utánam, gondolom leesett nekik, hogy nem hallom.
2020. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanazt akartam ajánlani, mint a #8-as. Mindig fülhallgatóval közlekedek és ignorálom az alja embereket. De azért annyira nem vészes szerintem a nyugati környéke, mint amilyennek beállítod. Vagy csak peches voltál. Félni nem kell, rengeteg az ember arrafelé és ha gond lenne, akkor biztos segítene valaki.
2020. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%

Ne vágj olyan csodálkozó vidéki fejet. Ha mész valahova akkor menjél, azokat szokták megtalálni akin látszik, hogy ő se tudja mit akar.

Én anno amikor egyetemre kerültem és még új volt a város és ezerrel nézelődtem minden irányba akkor fogtam ki ilyeneket. A palimadarakra mennek, de nincs miért megijedni tőlük a lényeg, hogy légy határozott amikor elutasítod az ajánlatuk, mert ha látnak rá esélyt, hogy megszánod őket akkor csak még rámenősebbek.

2020. febr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell félni tőlük.

Sunyik, de nem fognak bántani, ha nem hagyod magad. A füles tényleg jó ötlet, én is mindig azzal utazom, páran így is betaláltak a kéregetéssel, de akkor meg megmondtam, hogy "sajnos nincs nálam most pénz", ha ezek után nem hagy békén akkor meg ott hagyod. Ezek max kiabálnak.

Illetve az is jó, ha sietősen, magabiztosan mész, olyankor határozottabbnak tűnik az ember, és te is annak fogod érezni magad.

2020. febr. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!