Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pesten van olyan lehetőség,...

Pesten van olyan lehetőség, hogy azokkal a fiatal emberekkel beszélgessek, akik leküzdötték a rákot?

Figyelt kérdés

Olyan csoportot, gyűlést, workshopot stb. keresek, ahol azokkal a fiatal (tehát lehetőleg 50-60 alatti) emberekkel beszélgessek a tapasztalatainkról, motivációnkról, akik leküzdötték a daganatos vagy rákos megbetegedéseket? Én magam is ebbe a kategóriába tartozom és nagyon magányosnak érzem magam, sokszor elkap a rettegés és jó lenne ezt olyan közegben kibeszélni, akik tudják és ugyanazt élték át, mint én.


20/L



2020. febr. 18. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Hála Istennek, engem nem érint a dolog, igy csak tippet tuok adni, konkrétumot mondani nem.

De mielőbbi felépülést kivánok Neked! Illetve azt tudom javasolni, hogy az orvosi terápiákon túl kezdj el utánanézni a gyógynövényes kezeléseknek is, mert bár ezt sokan lenézik, hatásos.

És a másik, ami szintén hatásos, az a hit és az ima. Segit.

(Más súlyos betegség kapcsán megtapasztaltam)


Egyrészt nézz körül itt:


[link]


Másrészt vedd meg ezt a könyvet, mert hasznos:

[link]

2020. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vallásos vagy, vagy hiszel Istenben? mert tudnék nagyon jó, gyógyuláshoz támogatást adó könyveket javasolni (katolikus)
2020. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írok privátot :)
2020. febr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Szerencsére már csak olyan értelemben vagyok érintett a dologban, hogy daganatom volt, de kiműtötték és minden rendben ment, mostmár egészséges vagyok, csak sok a lelki hozadéka, amit könnyebb lenne úgy feldolgoznom, hogy olyanokkal beszélgetek, akik hasonlókon mentek keresztül.


Nem vagyok vallásos, szóval nekem sajnos ez az imádság dolog nem működik.

2020. febr. 19. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia szintén túlélő vagyok, 19/L ha gondolod írj.
2020. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!