Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért hiszi azt minden srác,...

Miért hiszi azt minden srác, hogyha rápillantasz, akkor már tetszik neked?

Figyelt kérdés
Mimdegyik idióta azt hiszi, tegnap a mekiben be is szólt nekem egy, pedig csak véletlenül arra néztem. De hihetetlen esküszöm.
2020. febr. 19. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Mert a lábuk között hordják az eszüket.
2020. febr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik. Nincs nőjük régóta. De a nők is ugyanolyanok. Hetente jön olyan jellegű kérdés, hogy a "kollégám kedves velem, tetszem neki?"
2020. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Azért amiért ti azt hiszitek, ha rátok nézünk, akkor mindjárt le is döntenénk.

Érdekesen ha magyarországon ránézek egy csajra, sértődötten kapja el a fejét mintha épp letaperolnám, pedig nem olyan helyre nézek ahova illetlenség lenne. Németeknél volt nem egyszer hogy csak elbambultam, és elmosolyodott, mert azt hitte hogy őt nézem. Persze utána rájöttem hogy akár nézhettem is volna...

2020. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Fu ez engem is idegesít. Ezért mélyedek mindig a mobilomba inkább :D Az a biztos
2020. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Én nem hiszem, de az idegesítő hogy egy ronda csávónak kB. az is tiltva van hogy ranezzen egy nőre. Amúgy amikor beleall.a csaj az arcodba (felmeter) és úgy nezz mint aki bevan indulva, én meg soha nem láttam, vagy amikor nem tudsz meglenni tőlük a teremben annyira less, amikor egyből úgy indít hogy lennék-e a barátja, vagy amikor haverra úgy nyomulnak hogy mondjuk neki hogy van barátnője és azt mondja a kiscsaj hogy nem érdekli az nem ugyanilyen? A nők se különbek ám, pedig én ronda vagyok mint a szar, de voltak ilyenek.
2020. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Olyan is volt, hogy szimplán csak összetévesztettem valakivel, vagy mag yon ismerős volt az arca és nem tudtam, ki.
2020. febr. 19. 11:13
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Tinilány vagy :D Majd kinövöd :D
2020. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tinilány, felnőtt férfiakkal van ez. Amúgy elég idegesítő. Hogy rossz az arc memóriám, nem én tehetek róla.
2020. febr. 19. 15:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Bakker valamiről már tehessél te, mondjuk hogy nem emlékszel emberekre :D csak valamiért vállalj már felelősséget. Valószínűleg a metakommunikációdban van a hiba amúgy...csak szólok
2020. febr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezaz, szemét férfiak, rád mertek nézni #metoo
2020. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!