Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A Hot men danceről kinek mi a...

A Hot men danceről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be. Inkább leülnék egy falmászó fal elé és nézném a szálkásan izmos, falmászó fiúkat, mint a babaolajjal bekent, vonagló pasikat.
2020. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Voltam már 1x, nekem az előadás tetszett, de a sok sikítozó anyuka korú hölgy már nem annyira.
2020. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak köztük helyes, izmos, meg táncolni tudó férfiak.

Passzív megfigyelő szeretek lenni, ezért mivel nem sikoltoztam, meg nem akartam részt venni a produkcióban amikor voltam egyszer, talán nem is tudtam teljesen átélni az előadást. Ettől függetlenül szerintem jó munkát végeznek, azt kapod amire befizetsz, közönségük meg mindig lesz...

Nem valószínű, hogy mégegyszer elmegyek egy előadásukra, de hasonló témában pl. A berlini (mert az van legközelebb Londonhoz meg Vegashoz képest) Magic Mike Live-ot szívesen meglátogatnám.

2020. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!