Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ajánlanátok olyan oldalt,...

Tesla99 kérdése:

Ajánlanátok olyan oldalt, felületet ajánlani ahol aszexuális emberekkel tudnék beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hol találhatnék társakat találni akik akár aromantikus, aszexuális kapcsolatra vágynak

2020. febr. 23. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2020. febr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Facebook csoport esetleg?
2020. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ACEapp, Asexualcupid, Asuxalitic. OkCupid-on is van olyan opció, hogy beállítsd, de úgy az emberek 90%-a tojni fog rá, és van aki azt sem tudja mi az. Főleg, ha nő vagy.
2020. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy lány vagyok igen, nekem is ez a tapasztalatom hogy az embereket pont nem érdekli hogy amúgy én mit keresek, mit akarok... Ezért írtam ide a kérdést mert már tanácstalan vagyok 🤔
2020. febr. 24. 07:21
 5/9 anonim ***** válasza:
de ez az aszexuális kapcsolat örök életre kellene? Hogy ne legyél egyedül? És ez teljesen kizárja a szexet?
2020. febr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Facebookon van magyar aszexuális csoport, hogy ott mennyire megy a kapcsolatkeresés téma, nem tudom (még nem mertem belépni :D)
2020. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen ember leszek 10 év múlva azért sem tudom hogy 5 perc múlva milyen érzelmeim lesznek.. Jelenleg ezt keresem....

Különben a face csoport nagy csalódás volt

2020. febr. 25. 17:18
 8/9 Saavedro ***** válasza:
Én aszexuális srác vagyok...a facebook csoport felejtős, főleg nekünk, fiataloknak.
2020. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így igaz! Nem tudtam értelmes társaságot találni a face csoportban 🤷‍♀️ szerintem mindig egyedül fogok maradni
2020. márc. 1. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!