Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogy teszitek magatokat...

Ti hogy teszitek magatokat túl a számotokra kínos helyzetek élményein?

Figyelt kérdés
Mikor például úgy viselkedtek, ahogy utólag belegondolva tök szánalmas vagy mikor hirtelen tesztek olyan dolgot, ami mások szemében, akik nem ismernek titeket, elég szánalmas embernek fest le benneteket, vagy ha szimplán olyan dolog történik veletek, ami kínos rátok nézve vagy megalázó (akkor is, ha csak baleset).
2020. febr. 24. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nekem mennyi kínos sztorim van. Röhögök egy jót a nyomoromon, aztán az élet megy tovább. Hidd el, az emberek 1-2 napon belül el is felejtik az ilyesmit. :D
2020. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy, hogy nem agyalgatok rajta. Ezáltal egy idő után felülíródik a kellemetlen emlék újabb, kellemes emlékekkel. Ha reggeltől-estig azon filóznék, hogy jajj, de kellemetlen volt, akkor csak megerősíteném magamban. Amúgy meg semmi jelentősége nincs ezeknek, mindenkivel előfordul. Mondok egy konkrét példát. Hasmenésem volt, és kávét is ittam, így véletlenül befostam hazafelé menet. Nyilván nem voltam túl büszke magamra, iszkoltam haza teleszart gatyával. De nem állt meg a Föld forgása, a Nap sem robbant fel, és ha látták is páran, 3 nap múlva elfelejtették. Szóval nem kell túlagyalni a dolgokat.
2020. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Túlteszem magamat rajta, és igyekszem leszűrni a tanulságot, ha van.

Persze húsz éves korom környékén ez nagyon nehezen ment volna, akkor még rengeteget számított, hogy mások milyennek látnak.

2020. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
átgondolom átélem a szekunder szégyenérzetet, aztán rájövök hogy csak a saját kínosságomon szoktam cringelni másokén soh,a tehát másoks e teszika z enyémen...
2020. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyi, neked eszedbe jut hirtelen valami kínos, ciki dolog ami mással, legyen az idegen vagy ismerős, történt meg?

Gondolom nem... Na látod, az emberek hamar elfelejtik az ilyesmi, mindenki magával van elfoglalva, akkor miért mustráljam saját magam.

2020. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A mai napig vannak pillanatok amikor eszembe jut, hogy "1 éve első randin X személy társaságában hogy reagáltam valamire" és összehúzódiknak az arcizmaim és egy pillanata nagyon rosszul érzem magamat, mert nagyon leégedtem magam és a mai napig furcsán érint ha rágondolok.


De ugyan ilyen van akár 10 évvel ez előttről is amikor még gyerek voltam.


Szerintem a legcikibb dolgok mindig is bántani fognak és soha sem fogom őket elfelejteni. Maximum nem gondolok rájuk és egészen addig míg eszembe nem jutni jól érzem magam.

2020. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokat gondolkodom rajta, mit tehettem volna, mit kellett volna helyette tennem. Aztán 6-7 nap múlva csendesül a dolog.
2020. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően csak leszarom. Idővel bármilyen helyzetet elfejeltenek vagy felül írja egy újabb baromság. Leginkább az utóbbi jön be.
2020. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!