Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kezeljem azt, hogy a...

Hogy kezeljem azt, hogy a párom barátai nem fogadnak el?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy nagyon régi és nagyon szoros baráti társasága. Bandának nevezhető,lányok, fiúk vegyesen.

Előző barátnője nagyon jóban lett velük, bevették a bandába. És mivel én szinte átmenet nélkül kerültem a képbe, nagyon utálnak. Tehát egyik héten még az előző lánnyal volt, következő héten pedig már engem vitt ki, úgy hogy az exe is ott volt. Nagyon csúnyán néztek rám, amit igazából meg is értek, még ha nem is voltam hibás. A szakítás meg volt, de sajnos később mint én gondoltam. Ha jobban átláttam volna a helyzetet valószínűleg nem megyek ki velük.


Ennek már egy éve. Azóta sem vagyok szimpatikus nekik, ők sem nekem. Alapból ellentétesek vagyunk, nem illek közéjük.

Viszont a párom heti 2x-3x kijár velük, úgy hogy engem már nem is hív.

Zavar hogy olyan emberekkel van akik engem nem szeretnek(sőt), de leginkább rosszul esik, hogy én félre vagyok téve (tehát sokszor azt érzem hogy ők fontosabbak mint én), és meg sem próbálta megoldani a helyzetet pedig többször kértem rá és ez állandó konfliktus köztünk.

Azt mondta hogy én kéne barátságosabb legyek és megszerettessem magam velük.

Én sajnos nem ilyen típus vagyok, ha azt érzem hogy nem bír valaki akkor inkább hagyom.

Viszont azt szeretném hogy a párom megértsen és teljes vállszélességgel mellettem álljon. De sajnos ez nem így van.


Sokat gondolkodom, hogy hogy kéne kezeljem ezt a dolgot... Kezdünk eltávolodni a párommal.


Szerintetek mit tegyek?

(Ja és ez az első hosszabb kapcsolatom, ha ez számít.)



2020. febr. 29. 09:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Húha! Nem vagy egyszerű szituációban bakker... Én a helyedben megkérném a barátomat/barátnőmet, (az írásodból nem nagyon szűrtem ki) hogy vigyen magával egyszer. Megpróbálnék a helyedben egy kicsit bevágódni náluk, kedves lenni (kicsit jobban is, mint kellene).Egy szóval, adnék nekik egy esélyt és ezt látná a párod is. Ha bunkók veled, vagy érzed, hogy pikkelnek rád, hiába vagy kedves, akkor meg soha a büdös életbe nem mennék oda többet. Megmondanám a páromnak, hogy figyelj én megpróbáltam. Ők a szemetek, hiába voltam kedves és kap*ák be. Megnézném erre mit válaszolna, ha megértő akkor egy nagyon cuki barátod/nőd van, ha nem akkor meg... Érdemes lenne elgondolkozni, hogy a jó emberrel vagy-e együtt.
2020. febr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1 év alatt több alkalom is volt, hogy mentem vele. Hívott is az elején. De levegőnek néznek, nem beszélnek velem, rám se néznek. Ezt a barátom is látta. Annyi változás lett, hogy egy darabig ritkábban ment de mostmár megint sűrűbben és már nem is hív.
2020. febr. 29. 09:59
 3/16 A kérdező kommentje:

A másik dolog meg, hogy egyáltalán nincs kedved nyalni és kedveskedni az exenek és a baratnőinek!

Én sose fogok tudni össze barátkozni velük ha a fejem tetejére állok akkor sem! Megmondták, hogy ők engem nem fogadnak be. Mármint a csajok. A fiúkkal semmi bajom amúgy... Nekik sem velem. Ezek inkább ilyen cica harc...

Azt is megbeszéltük a barátommal, hogy jobban örülnék ha csak a fiúkkal menne ki. De nem, úgy isteniti a csajokat mintha....

Áh nem is értem.

2020. febr. 29. 10:03
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ebből hosszútávon csak a baj lesz, te meg állandóan idegeskedhetsz. Lehet át kéne gondolnod, hogy megéri-e neked vele lenni...
2020. febr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyet kell értenem az előttem szólókkal. :(

Ha belegondolsz, ebben a helyzetből, ahol semmiképp sem hajlandók elfogadni téged, sehogy sem kerülsz ki győztesen. Ha hagyod, hogy a párod nélküled menjen ki velük, és azt, hogy előbbre helyezze a baráti társaságot nálad, rövidesen kőzetek fog állni a dolog. Csak örökös kínlódás lesz a vége. Ha azonban a párod téged választ, meg jobban fognak gyűlölni, és annál jobban azon lesznek, hogy a kettőtök kapcsolatát tönkre tegyék. Eszméletlen undorító dolgokra képesek az emberek, ha igazán akarnak.

Egyébként pedig teljesen egyetértek veled abban hogy innentől már nem a te dolgod kúszni-mászni. Szerintem, megtetted, amit meg kellett. Jó pofát vágtál, amikor kellett. Nehogy már rajtad tapossanak!

A párod viselkedése pedig kissé visszatetsző a számomra... ha két tűz között nem tudna hirtelen, hogyan teremtsen békét és zavart és kétségbeesett lenne, nem hibáztatnám. De ahogy levettem az írásodból, pont leszarja az egészet, és továbbra is jókat bulikázik.

Szerintem vedd számba a lehetőségeid, és tedd meg a leglogikusabb lépést, akármilyen fájdalmas is pillanatnyilag. Gondolj arra, milyen szenvedés vár rad később!

2020. febr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Annyit fejlemények van, hogy tegnap mondtam neki, hogy megyek én is vele mert készült kimenni velük... Erre inkább nem ment ki, azt mondta maradjunk itthon.

Nem mondtam rá semmit, vártam mikor indulna, de végül tényleg nem ment(ünk)..

2020. márc. 1. 19:20
 7/16 anonim ***** válasza:
Veszett ügy. Lehet ott már a régi csajával foglalkozik, de tényleg, ez már nagyon menthetetlen, ha téged már inkább eltávolít a barátaitól. Nem hiszem, hogy meg fogod tudni ezt oldani,
2020. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én nem értem miért kéne, hogy egy baráti társaságba járjatok? Teljesen rendben van, ha külön társaságotok van. Mindenki foglalkozzon a saját barátaival.

Nekem eszem ágába sem jutna amúgy ilyen emberek közé menni, ha a helyedben lennék, tehát én sem törném magam ugyanúgy, mint te, ha a csajok kijelentenék eleve, hogy nem fognak úgysem befogadni, meg különben is mindenki átnéz rajtad.

Itt inkább az a gond, hogy a párod isteníti a csajokat a társaságban! Ez nem mutat túl sok elköteleződést irányodban sajna. Gondolom még fiatal, nem akarja lekötni magát. Vagy eleve nem is úgy gondolkozik, hogy veled éli le az életét.

Én a helyedben azt csinálnám, hogy legyetek külön úgy, hogy ugyanakkor továbbra is együtt laktok. Amíg nem tűzitek ki az esküvő időpontját, vagy ha nem akartok házasságot, amíg nem döntitek el, hogy most már aztán jöet a gyerek, legyetek külön kasszán. Ő külön vásároljon be magának, készítse el a kajáját, főzze is meg, mosogasson maga után, takarítson, meg te is külön intézd ezeket a dolgokat. Egy háztartásban, de mégis külön. A rezsit osszátok meg csak.

Majd ha már mutat elköteleződést irányodban, akkor felveheted a klasszikus feleségszerepet, főzhetsz, moshatsz rá. De addig nem.

2020. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

De ismerős a helyzet, de nekem szerencsére csak fiúk vannak a társaságában,.

Én is próbáltam osszebaratkozni velük de mintha más univerzum lennének.

Én is jártam az elején vele, majd nekem is ez lett hogy inkább nélkülem, úgy sokkal jobb. És sokszor van hogyha választani kellene őket választaná de sokszor meg inkább engem csak közbe én vagyok a rossz hogy nem mehet velük. Pedig nem mondtam hogy ne menjen, csak úgy érzi így jobb. De folyton ezen idegeskedek mert így se a legjobb... Ha akarsz irhatsz privatot

2020. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Előző voltam, most mi a helyzet?
2020. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!