Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kell kommunikalni...

Hogyan kell kommunikalni olyannal aki "ràkontràz" es magárol beszél, barmit mondasz a kérdésére? Kellemetlen

Figyelt kérdés

Szoval ujabban barmit mondok egyik baràt akivel sajnos közeli a kapcsolat, mindig ràkontràz mindenre amit mondok.


Fiktiv példàk(kèrdèseire vàlaszolok):

En: igen, lassan meg lesz a középfoku nyelv de a szobeli még nem sikerült, megyek ujra

Ö: "olyan jo hogy nekem màr meg van a felsöfokum is :)"


En: igen sajnos, most kicsit mosolyszünet van a pàrommal, nem irkàlunk, de nem nagy dolog, elmulik

Ö: "Mi olyan boldogok vagyunk hàl isten":)


En:most beteg vagyok kicsit pihengetek nem erek ra

Ö: "Mi szinte soha nem vagyunk betegek makk egészségesek vagyunk"


Szoval ha barmit mondok olyan mintha nem is lehetne beszelni vele rola, esetleg pl megbeszelni vele a nyelvtanulasi tapasztalatokat nehezsegeket, vagy siman oda-vissza kommunikaciot, eszmecserét folytatni, semmi empatiaja nincs, hanem de kb Mindenre elkezd vetiteni, hogy neki meg minden milyen szuper.


Kezdem ugy erezni mintha nem tudnék beszelgetni vele vagy nem lenne öszinte, vagy mindenre csak ràkontrazni akarna, hogy bezzeg ö, stb


Mivel muszaj talàlkozni de huzom halogatom, kb ugy vagyok màr jelen a tàrsasàgàban hogy borsozik a hàtam is töle. Legszivesebben ignoràlnàm de sajnos nem opciok most elköltözés meg stb, ill közös tarsasagban talalkozunk sajnos.


2020. febr. 29. 11:56
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Szoval valahogy irritàl ez a "pàvàskodo"stilusa.
2020. febr. 29. 11:57
 2/18 A kérdező kommentje:

Forditva meg amugy nekem nem lenne ehhez képem!


A nyelvvizsgara azt mondanam pl drukkolok neked. A parkapcsolatra, kis idö es nyugi rendbejön, betegsegre gyogyulast kivanok.


Pofam leszakadna olyanokkal amiket ö valaszol

2020. febr. 29. 12:00
 3/18 A kérdező kommentje:
Ti miket vàlaszolnàtok a vàlaszaira?
2020. febr. 29. 12:23
 4/18 anonim ***** válasza:
Nézd, ha állítólag ennyire jó mindenben, akkor kérj tőle tanácsot! Akkor vagy kiderül, hogy kamuzik, vagy tényleg tud valami hasznos tippel szolgálni!
2020. febr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem ad tippeket..

Mikor pl tovabbtanulàsrol volt szo ill plusz sulikrol, elkezd ködösiteni. Arra valahogy nagyon ügyel hogy hasznossal ne segitsen màsnak.

2020. febr. 29. 12:29
 6/18 A kérdező kommentje:

Kèrdeztem hogy melyik suliba jelentkezett pluszba.

Vàlasza," hu bonyolult a neve, majd megnezem". Es ugye nem nezi meg

2020. febr. 29. 12:30
 7/18 A kérdező kommentje:

A kérdés nem is miatta aktualis hanem ugy amblokk az eleteben ez a kommubikacios forma nekem idegen.


A neten megismertem vkit es ö is kezdi pont ezt es igy.


Pl irtam neki hogy elkezdtem javitgatni ezt azt az albin de hu lehet szakember kell, erre altalaban eddig mindenkitöl tanacsot kaptam mit micel hogyan kell csinalni, de az uj ismerösöm meg magàrol kezdett regélni hogy ö miket csinàlt màr meg milyen szép es miket fog még.

2020. febr. 29. 12:34
 8/18 A kérdező kommentje:
*életben idegen kommunikacios forma nekem
2020. febr. 29. 12:35
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs sajnos, hogy mi a megoldás, úgyhogy ne haragudj, hogy írtam, de ha nem gond, követem a kérdésed, mert nekem is van egy ilyen ismerősöm és már arcon tudnám rugdosni néha.
2020. febr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én akkor csinálok ilyet, amikor nincs kedvem az illető problémáival foglalkozni. Tudom, hogy nem szép, de velem is csináltak már ilyet. Aki sorozat ezt csinálja, szerintem az olyannal nem éri meg fenntartani semmilyen kapcsolatot.
2020. febr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!