Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ezek után van...

Szerintetek ezek után van arra esély, hogy barátok legyünk?

Figyelt kérdés

Kb. másfél hete szakított velem a barátom, de már az előtte lévő pár napban se voltunk túl jóban, mert pár osztálytársammal elment kávézni (lányokkal), akikkel én is jóba akartam lenni, mégse vitt magával. Ezek után, amikor szakított velem, teljesen össze voltam törve, úgy éreztem, hogy mindent elrontok az életemben,élet- és döntésképtelen vagyok. A barátaimnak ezt a két lányt ezek után csak r illetve sz betűs szavakkal illettem, és ha a közelemben voltak, mindig arrébb álltam. Na, hát úgy tűnik, sikerült egyszer hangosabban a fent említett jelzőkkel illetnem őket, mert a volt barátom is megtudta, és persze a lányok is, és ez nagyon nem jött jól. Beszéltem az exemmel, meg magamba is szálltam, és rájöttem, hogy csak féltékeny voltam, és rajtuk (mármint a két lányon) vezettem le a feszültséget, de megbántam. Szerintetek ha őszintén bocsánatot kérek tőlük, elmondom, miért tettem, és hogy nagyon megbántam, még lehet, hogy jóban leszünk, vagy esetleg barátok leszünk később? Rendes lányok amúgy, és előtte nem volt velük semmilyen viszonyom, igazából nem beszéltem velük, de mindig is szimpatikusak voltak, csak nem mertem odamenni hozzájuk. Szerintetek adnak még egy esélyt? Én nagyon remélem!

16/L



2020. márc. 1. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Ne legyel pincsi kutya. Hagyd beken az exedet meg az új társaságát is. Nem kell belefolynod mindenhova, miért pont velük akarsz jóban lenni, he? Nyilván nem akarnának egyébként sem egy ilyen ellenszenves kislánnyal többet barátkozni. Keress más társaságot, ez a vonat már elment.
2020. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát szerintem csak azért mert bocsánatot szeretnék kérni azoktól, akikkel gonoszul bántam, még vagyok nem pincsikutya. Az exemmel nem foglalkozom, nyilván még kicsit zavar amit tett, de próbálok túllépni rajta. Meg attól hogy más társaságot keresek, még rosszba leszek velük, és nem akarok senkivel se rosszba lenni.
2020. márc. 1. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
ez a rovat nem felnőtteknek van?
2020. márc. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!