Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek az milyen, ha...

Szerintetek az milyen, ha valakit 16-17 évesen gúnyolnak az osztálytársai meg a barátai, hogy szűz?

Figyelt kérdés

Velem is ez volt anno, mai eszemmel csak azt bánom, hogy ezeket az embereket nem előbb zártam ki az életemből. Meg utána meg ha csókolóztam valakivel 2 hónap után, akkor meg k...rvázott, fogalmam sincs, hogy miért viseltem el ezt.


Meg most is mondta nekem egy lány, ő 16 éves, de már utál suliba menni, mert folyamatosan azzal csesztetik, hogy nincs barátja...


Úristen. Főleg, hogy engem ennyi idősen nem engedtek sehova a szüleim, bulizni, piálni meg főlem nem, de hétközben meg pláne. De nem is bánom. Barátom lehetett volna, ha nem tiltják azt is, de nincs hiányérzetem miatta.


De úristen... Meg egyáltalán ehhez kinek mi köze..

Meg minek kellene beszámolni róla, mert bár rég volt barátom mikor még 18-19 évesen is ez ment a hátam mögött, meg biztos milyen szűk vagyok, szerintem beteg ember mond ilyet. Meg nem éreztem úgy, hogy be kellene számolnom nekik, főleg, hogy utána a srácot kezdték volna zaklatni, meg nyomozni utána...


De nem tudom, hova érünk... Ugyanezek meg mindenért k...rvázzák a mádikat, mint velem is történt anno. Akkor döntsék már el, mi vagyok.


2020. márc. 2. 10:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kategória lehet nem jó!
2020. márc. 2. 10:54
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha valaki annyira hülye, hogy idegeneknek elmeséli, hogy szüz vagy sem, akkor miért csodálkozik?
2020. márc. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem. 16-17 évesen? Nem egy idősebb emberről beszélünk, akinél esetleg fura lehet.

Egyébként valóban nem kell elmondani másoknak. Nem tartozik senkire sem.

Te döntsd el, hogy mi van, másokkal nem kell foglalkozni :) Aki akar, az mindig bele fog kötni valamibe.

2020. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
Csak azt lehet gúnyolni meg ugratni, aki reagál az ilyenekre.
2020. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16-17 évesen még teljesen rendben van ez, nem divatból kell lefeküdni akárkivel. Nem kell erről hazudni de azért tájékoztatni se kell akárkit hogy az vagy, mert ez csak a te dolgod esetleg majd a párodé. Aki meg ennyire rádszáll az valószínüleg egy szaréletü elkeseredett ember. Az meg hogy ki mennyire szűk, nem feltétlenül szüzesség kérdése, ismertem olyan nőt aki szülés után is az volt. Vagy az a menő ha valakiben harangozni lehet? Ne is foglalkozz az ilyen emberekkel, mert felesleges
2020. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem meséltem el, de valószínűsítette, hogy mivel nem volt addig barátom...


Nem mesélem én senkinekm

2020. márc. 2. 11:37
 7/12 A kérdező kommentje:

Meg az állítólagos barátnőim voltak, nem is idegenek, én amúgy sem beszélek ilyenről idegennel. Nem is rólam van szó most, de mostanában ez durvábban megy, mint nálam 5 éve. Meg nem is értem, hány évesen nem gáz, 12?? Meg egyszer el kell kezdeni... Most nem is értem, nem szégyen, de úgy tesznek, mintha valami lepra lenne. Meg ennyi idősen szégyellik elmondani a srácnak, mert gáz... Aztán utána meg párhuzamosan lehet k...rvázni.


Ja azt a szűk vagyokot 18-19 éves kormban terjesztette az egyik... Én sem értem, az a menő, ha tág valaki, meg inkább szülés után szokott ez gond lenni. Meg nem is értem, honnan tudja... Vicc.


Meg mert nem számolok be nekik, attól még nincsenek velem mindig.

2020. márc. 2. 11:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Fiuként engem is szekáltak, pedig már rég nem voltam az és volt barátnőm is, csak azzal se dicsekedtem akkor se ha provokáltak. Én sose vettem fel és csak röhögtem magamban. Szerintem pasiknál még nagyobb elvárás ez, mert ugye az a férfi aki sörözik, káromkodik, meg mindenkit megdug..lószart. ja és tényleg így van a nőkkel kapcsolatban, valaki vagy szende szűz vagy k**va...legalábbis a sok frusztrált nőgyűlölő szerint. Mindegy milyen vagy, az ilyenek úgy érzik hogy itélkezniük kell mások felett, addig se a saját nyomoruságukkal foglalkoznak
2020. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

Manapság 15 évesen is ciki, ha szűz vagy.


Mondjuk én már a huszadik életévemet taposom, és szűz vagyok.

Hupsz xd


F

2020. márc. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Szomorú.

Pszichológia. A saját lelkükben problémák vannak, de ilyen fiatal korban ezt többségben nem tudatosítják magukban s magukat azáltal tudját többnek érezni, azzal tölti el őket ideiglenesen megelégedettség, ha mást "lealáztak", ezáltal szerintük csökkentve a másik értékét.

2020. márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!