Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miket szoktak nektek álszentül...

Miket szoktak nektek álszentül és képmutatóan mondani mások?

Figyelt kérdés
Olyan konkret szituaciokra es allitasokra lennek kivancsi amikor a beszelo nem tartja be a sajat allitasat, tehat bort iszik es vizet predikal. Peldaul ha egy lancdohanyos kioktat masokat hogy ne cigizzenek. (Ez egy nagyon butan egyszeru pelda de ennel komolyabb es oszetettebb allitasokra lennek kivancsi).

2020. márc. 3. 19:32
1 2
 1/13 hisztynka ***** válasza:
64%
Szeretlek. Ez a legjellemzőbb.
2020. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
"Nem vagy kover, jol nezel ki, jo a formad" (115 kg vagyok)
2020. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, hogy a kérdésedre válaszol-e, de van hasonló.

Van egy ismerősöm, aki mindig megjátsza, hogy milyen kemény(40-es nő) mindig előadja, hogy ő mindent elér, amit akar,minden mondandója arra van kihegyezve, hogy ő mennyire megmondta ennek meg annak, meg, hogy őt senki nem veri át, ő ilyen erős, ő olyan jó emberismerő, mindig megjátsza, hogy nem hiszi el amit mondasz, hogy gyanakvónak hidd vagy ilyesmi. Viszont gyárban dolgozik, háza sincs, 10/9 pasi átveri, megcsalja, a nagyon "megmondja" másoknak annyit tesz, hogy kirak valami Facebook posztot, a gyereke meg fájdalmasan el van hanyagolva!

Ez az amikor gyenge vagy és ahelyett, hogy fejlődnél megpróbálod az emberek torkán lenyomni azt, amit szeretnéd, hogy gondoljanak rólad. (ja és az emberek többsége utálja)

2020. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
"Csak magaddal foglalkozz." Ha más ember elmesèl valamit másokkal kapcsolatban, arra egyből ugrik, orvosolja a problèmát.
2020. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
"jaj dehogyis hiszen ügyes vagy!" (háta mögött pedig minden xar dolgozónak elszidják)
2020. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Bizonyìtèk nélküli àllitàsok.

Kérek vmi doksit e mailben, jönnek a vàlaszok "màr elküldtem","màr leadtam", bizonyitéka persze nincs de ram akarjàk sozni hogy en kevertem el amit ö nem nyujt be.

Ennek màsik verzoja mikor terelnek.

Kèrek A doksit. Erre vàlaszolnak:"Leadtam màr x edikén a B-t"


Volt munkahely: Barmit kérdezek:"Már elmondtam"közben persze nem, de engem akartak hülyének kihozni mindig persze.

Vagy xy dolog mièrt nincs kész? Mert nem is szoltak hogy az is kell. Erre vàlasz:"De mondtam" Még jo, hogy már nem ott vagyok!

2020. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ha valaki azt mondja hogy nem vagy kover, pedig igen, az szimplan csak hazugsag, nem pedig egy "bort iszik es vizet predikal" szituacio.


En olyanra vagyok kivancsi amikor valaki tesz egy allitast (pl erkolcsi temaban) es o maga nem tartja be azt amit masoknak mondd.


Az jo pelda volt hogy valaki azt mondja "csak magaddal foglalkozz" mikozben eppen o is masokkal foglalkozik, nem magaval.

2020. márc. 3. 19:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Apum szokta mondani, hogy ne kiabáljak vele, de ő nyugodtan kiabálhat szíve szerint....
2020. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki, ügyes vagy, nem baj (ha rossz valami).
2020. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
De jól nézek ki rokonoktol, ja csak a nők nem gondolják így... Aranyos vagy, ezt nőktől kapom, egyrészt nem vagyok aranyos, kettő sokra megyek vele, ez kB. Arról szól hogy nem tekintenek férfinak, szóval inkább sértés.
2020. márc. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!