Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek melyik bensőségese...

Szerintetek melyik bensőségesebb, intimebb az ölelés vagy a puszi? Baráti körben hogyan köszöntök egymásnak?

Figyelt kérdés

2020. márc. 10. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
A hosszú érzelmes öleléseket vagy a szájrapuszikat kivéve nekem egyik se intim.
2020. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Baráti körben nekem egy szia bőven elég, sosem voltak ölelkezős-tapizós barátaim. Szerintem az ölelés bensőségesebb, a puszi hivatalosabb, pl a tanárnőnek is puszit ad az ember, mikor évzárón virágot ad neki, vagy az ezer évente látott rokonokkal is egyből puszilkodni "kell", de azért egy öleléshez már közelebbi kapcsolat kell.
2020. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
1, Az ölelés; 2, Nincsenek barátaim, nem szeretem egyik formulát sem.
2020. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Miután férfi vagyok és a barátai is férfiak, egy rég nem látott barátot megölelek, de puszit nyilván nem váltunk.
2020. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem barátokkal sima köszönés vagy ölelés a módi, rokonokkal pusziszkodni szoktunk.

Szerintem az ölelés intimebb, több szeretetet közvetít, vidámságból, szomorúságból lehet adni, a puszi meg ilyen automatikus illem dolog számomra.

2020. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Mi nem ölelkezünk, rokonokkal és egy-két ismerőssel van puszi amit utálok. Nem mondtam nekik mert nem akarom megbántani őket mert ez náluk szokás, de ha lehet elkerülöm. Sose értettem miért kell végigsmárolni egy csapat embert minden alkalommal mikor találkozunk. Közeli barátokkal nincs, de ők tudják is hogy nem szeretem. Egyáltalán miért kell ilyen közelmenni a másikhoz mikor találkozunk. Irigylem a férfiakat akik egyszerűen csak kezet fognak egymással. Mivel nő vagyok nekem egy Szia elég.
2020. márc. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Az öleles nekem intimebb.


A puszi de szajra puszi is alatlanos volt baratok közt csak kinöttünk belöle.

Manapsag a rokonok meg ajandekatadasok kapcsan van màr csak meg, de tölük utàlom.

2020. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Mi ölelkezni szoktunk,én sokkal jobban preferálom,mint a pusziszkodást,az valahogy túl közeli nekem :)
2020. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!