Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi bajom van nekem? Nem birom...

Mi bajom van nekem? Nem birom már öngyilkos akarok lenni

Figyelt kérdés

Kiskoromban magatartási és viselkedési problémákat állapítottak meg nálam

Ami azt jelenti hogy nem tudtam soha beileszkedni

Az oviba is mindig sírtam féltem a gyerekektől

A suliba tanulási nehézségeim voltak figyelem hiány, a gondolatom mindig máshol jár, furán is viselkedtem hulyeségeket mondtam vagy dühkitöréseim voltak ami miatt ki is közösítettek aztán depressziós lettem és pánikbeteg meg anorexiás

Voltam már pszichiátrián is aztán kicsit jobb lett

De úgy érzem valami hiányzik belőlem 25 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom

Egyszerűen nem tudom hogy kell beilleszkedni nem tudom egyszerűen hogy hogyan kellene viselkednem

Nem találom az összhangot a többi emberrel olyan másnak érzem magam én már nem birok tovább így élni



2020. márc. 13. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nemed? Milyen emberrel tudnál kialakítani párkapcsolatot?
2020. márc. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nő vagyok

Nem tudom milyen emberrel

2020. márc. 13. 01:49
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Mit szabad még tudni rólad? <3
2020. márc. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Elnézést ha közhely, de ezen nagyon sokat tudna segíteni pszichológus (nem biztos, hogy elsőre megtalálod a megfelelőt, akivel együtt tudtok dolgozni de ne add fel)
2020. márc. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

#4-es, kozhely az lenne, ha ilyen Szabo Peter fele csalo idezeteit hoznad fel.


Kerdezo, ezen egyedul nagyon nehez valtoztatni es nem szegyen segitseget kerni megfelelo szakemberektol. ( Mivel mi nem vagyunk azok. )

2020. márc. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A pszichiáter mit diagnosztizált nálad?
2020. márc. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

Szia,


A fentiekhez még esetleg:

Először is ne feledd hogy mindenki egyedi és pótolhatatlan. Biztos vannak emberek akik szeretnek téged, megbecsülnek, mint pl. a rokonaid stb., akik a csillagokat is lehoznák az égről neked stb.


Mit mond a szíved és a lelked? Hogy boldog szeretne lenni nem? Mennyire boldog? nagyon..nagyon boldog...

Benne ott van mindig a remény, ami megerősít minket, hogy később jobb és szebbek lesznek a dolgok.


Ha a remény megvan akkor vele együtt a hajtóerő és akarat is megjön majd. Igen is erősek vagyunk és feltudunk állni, megcsináljuk magunknak, lesz munkánk, állásunk, tudunk finomat enni, jó helyekre menni, barátokat szerezni...Lassan de biztosan, mert a remény tartja a kezünket és visz előre.. és meglásd Isten és Jézus is megsegít, hogy megjöjjön a jókedved ..


Sétálj egyet, nézd milyen sok minden jó van a világban és meglásd menni fog...


Itt van 2 motiváló videó:

[link]


[link]

2020. márc. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hgwell ***** válasza:

Dugj mindent a wc tartályba! Csak az ami igazán megoldja a dolgaidat. Jól belemártod, kefével körbeforgatod és zlutty lemegy.

Én óvodában csendes voltam távoltartó volt egy kettö baratom és mindig egy diavetítő jut eszembe ami egy padlason volt es egy lepcson jutottunk fel oda a csapattal és van egy emlék, mikor mindenki játszik az udvaron a homokozóban és egy lány áll egy hatalmas gesztenye fa tövében és épp ráfénylik a nap a homokozó szélétöl 1 méterre a kapubejárat elött és folyton engem nézett de mire odaértem hozzá testközelségbe, a dadus mindenkit behívott hangos hangján és az egyik barátom engem húzott, hogy menjünk be vagyis megszólított nem maradt több emlékem nagyon onnan csak a kiflik,hogy nem ehettem belöle és rácsaptak a mancsomra,hogy abbol én nem ehetek,nem tudtam miért.. de megértettem és alkonyat elott anyukám jön értem amikor már mindenki kialudta magát én pedig csak a kifliket néztem az asztalnál 1-2 óra hosszan át.piros pöttyös bögre volt a jelem.most 35 éves vagyok és nem tudok kiszakadni ebből a körből.az általános is két utat adott, beleforrt a cipőm talpa is. Most kastélyom van egy puccos etteremmel a pokolkövein mert lelöktek a menyországból és vasvillaágú tüsök van a farkam végén hátul, amit nem Pistának hívnak. Remélem ez felvidított egy kicsit. Nagyon esélytelennek tűnt az írásod,pedig nem vagy az hidd el! Ha horgászt látsz egy parton,öltözz fel szépen,fesd ki magad és ugorj be mellette úszni...feltéve ha tudsz,és ne menj messzire be,hogy ki tudjon húzni,feltéve ha ő is tud úszni,reméljük nem a horgászbotot vágja utánad,hogy elkergetted a halakat. Lehetöleg ezt ne tedd meg így!!! Azonban ez a legjobb segítségkérés a te helyzetedben.Zalálj ki valamit!Segítenek!

2022. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!