Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sértő, vagy illetlen lenne ha...

Sértő, vagy illetlen lenne ha megkérném a vendégeket akikről tudom hogy kintről jöttek, hogy mihelyt bejönnek mossanak kezet, és fertőtlenítsék is le?

Figyelt kérdés
Van nálunk szappan meg minden ami kell hozzá. Én vagyok a paranoiás?? Influenza járvány van ami szintén terjed és még itt van a koronavírus is... Minden betegség most rúgott ki a hámból, és azért ezt egy kicsit előnyösebb ha nem egy baktérium tanya a házam. Nem azért mert olyan fertőzőnek találnám akik eljönnek, csak mindenki kezén ott maradnak a baktériumok. Én is ezt megteszem, mert szerintem ez alap egy ilyen helyzetben és ezt fordítva is elvárom. Ez az vagy nem?? Ti meg szoktátok kérni őket, vagy nem??? (Sokszor átjönnek az idős szüleim és a pici unokatesóm is).

2020. márc. 13. 02:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%
helyedbe be se engedném őket, minek járkálni ilyen időkben
2020. márc. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Még van is benne valami, de azért akivel szoros kapcsolatban vagyok, őket azért beengedem, mert ők nem járkálnak előtte olyan helyekre, és megértőek is.
2020. márc. 13. 02:49
 3/32 A kérdező kommentje:
Szerintem ez most az alap hogy mindenki HIGÉNIA-HIGÉNIA-HIGÉNIA! És nagyon fontos is mindig, de most még inkább.
2020. márc. 13. 02:50
 4/32 anonim ***** válasza:
58%
Én bese engedném őket..
2020. márc. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
74%
Van egy 2 éves lányom, és 25 hetes terhes vagyok. Az ajtóban várom őket és szó nélkül lefújom a kezüket. A férjemnek is, mert hajlamos elfelejteni.
2020. márc. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%

Mi az, hogy MOST?

Ez nem alap minden embernél mindig?

2020. márc. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki érdeke a veszélymentesség, így igen, megteheted.
2020. márc. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
98%

"Sziasztok, gyertek be, örülök, hogy itt vagytok. Megkérhetnélek titeket, hogy legyetek kedvesek kezet mosni? Már ha nem túl nagy probléma :) Csak picit félek most a járvány miatt és nem szeretném ha ezen múlna. Köszönöm, aranyosak vagytok :)"


Ennyi :D

2020. márc. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%
Nem csak a koronavírus miatt, hanem alapból is: betegeskedős időszakban nem szervezünk vendégjárást. Kisbabánk van, csak a nagyszülőkkel érintkezünk, de ők már tudják a miheztartást. Jönnek, fürdőszoba, kézmosás. Van kézfertőtlenítőnk is, azt is kapnak. Eleinte volt akinek szólni kellett, hogy vonatról szállt le, cigizett is, legyen szíves nem úgy nyúlni a babához.
2020. márc. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem alap, hogy ha megérkezünk valaki lakásába (akár sajátunkba akár máséba), akkor irány a fürdőszoba és a szappanos kézmosás...

Persze, kérd meg őket ha maguktól nincs annyi eszük.

2020. márc. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!