Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan oldjam meg a bulizást?

Hogyan oldjam meg a bulizást?

Figyelt kérdés

A városban mindkét bulit elhalasztották, másik városokban sem lesznek bulik. Persze, ha vannak olyan fiatal lányok, akik szeretik a dohányzást és az alkoholt dohányzunk és elmegyünk valahova ahol lehet sört inni.

Ez annyiban lesz más, hogy a létszám korlátozott lesz, a kevés ember miatt, nem lesz zene, nem lesz tánc.

Ez például egy megoldásnak jó, valami más ötlet?


2020. márc. 13. 06:16
 1/5 anonim válasza:
60%
Persze, hogy van más ötlet. Felejtsd el az alkoholt és a dohányzást. Maradj otthon és tanulj, sportolj, csinálj értelmes dolgokat. Aztán a következő hétvégén is és így tovább. Ezzel elkerülheted azt, hogy egy lúzer legyél.
2020. márc. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Olyan nehéz kibírni, hogy ne menjünk el bulizni? 21 éves vagyok, én is mentem volna bukizni a hétvégén, sőt konkrétan egy több hetes kihívást kellett feladnunk a barátaimmal, mert nem tudnánk mikor és hol összeülni, mégse sipákolunk, hogy jaj, akarunk menni. Ha annyira akarsz szórakozni akkor házibuli, abba nem szólhat bele senki, ha kulturált körülmények között zajlik.
2020. márc. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Egy nagy bulizos csajozogep eleve nem tesz fel kerdeseket gyakorin, es helyesen sem tud irni mint te, ugyhogy tenyleg valami ertelmeset probalj csinalni, hogy ne maradj egy szuzkocka luzer.
2020. márc. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már megint a dohányzó nő fétises? :D
2020. márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Amúgy találtam egy lányt igaz bulizni nem, de dohányoztam és beszélgettem vele, nagyon jó volt.

Meg amúgy is élvezni kell az életet: cigi, kávé, alkohol, energiaital, buli és beszélgetés na meg még vannak a nemi örömök is, jó ez az élet, ha jól fogod fel.

2020. márc. 14. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!