Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Már megint az idősekkel van a...

Már megint az idősekkel van a baj?

Figyelt kérdés

Az imént jöttem haza a városból busszal. Na mit láttam?


Tök üres utcák, alig pár lézengő ember, néhány kocsi, de a busz tele öregekkel. Az utasok 95%-a nyugdíjas volt. Mentek misére. Nem értem.


Pontosan tudják, hogy legjobb lenne most otthon maradni. Pontosan tudják, hogy ők a legveszélyeztetettebb korosztály. Némelyiken még arcmaszk is volt.


Miért csinálják ezt? Miért van az, hogy már megint az öreggekel van a baj?


2020. márc. 15. 09:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

Valóban, velük lenne csak baj?


A játszóterek, szabadidő központok tele, mert a gyerekesek annyit fogtak fel, hogy hurrá, vakáció.

A kocsmák fullon, mert hát a védőital kell ilyenkor.

A boltok tele mindenféle emberrel, mert mindenki készül feltölteni az atombunkert legalább 1 éves készlettel.


Folytassam még?

2020. márc. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%

Ez téged miben isérint? Aki kockáztatni akarja az életét, tegye nyugodtan. Rád ez semmilyen hatással nem jár, az ő kockázata, az ő élete, az ő döntése.


Mikor volt az idősekkel baj amúgy, hogy "már megint" őket veszed elő?

2020. márc. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
31%
Jut eszembe, te honnan is jöttél éppen busszal? Biztos nem munkából, mert azt beleírtad volna.
2020. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#1


"A játszóterek, szabadidő központok tele, mert a gyerekesek annyit fogtak fel, hogy hurrá, vakáció."


Kisgyerekkel nehezebb otthon maradni, bezárva a négy fal között. Amúgy felénk teljesen üresek a játszóterek.

2020. márc. 15. 10:01
 5/22 A kérdező kommentje:

#2


"Ez téged miben isérint? Aki kockáztatni akarja az életét, tegye nyugodtan. Rád ez semmilyen hatással nem jár, az ő kockázata, az ő élete, az ő döntése."


Felelősek vagyunk egymásért. A templom tökéletesen alkalmas arra, hogy az egyik fertőzött továbbadja a vírust a másiknak. Ez mindenkire nézve kockázat.

2020. márc. 15. 10:02
 6/22 A kérdező kommentje:

#3


"Jut eszembe, te honnan is jöttél éppen busszal? Biztos nem munkából, mert azt beleírtad volna."


Készpént raktam be bankautomatán keresztül a számlára, hogy tudjak utalni a gyereknek. De ez összesen nem volt több negyed óránál, és nem mentem tömeg közelébse.

2020. márc. 15. 10:04
 7/22 anonim ***** válasza:
49%

Nem, éppen fordítva: veled, és a buta, facebookon felnőtt, hólyagvékony személyiségű, nárcisztikus "májdzsáb"-idiótával van a legnagyobb baj.


Velük nincs. Ők tudják a legjobban, hogy egyáltalán mem velük van a baj, hanem a mai ostoba korosztállyal. Ők túléltek iszonyatos háborúkat, iszonyatos rezsimeket, a felmenőik többet is; olyan járványokat, amik valóban veszélyes járványok voltak - lásd spanyolnátha -, ahol reggel megbetegedett egy ember és estére meghalt. Nem holmi szaRos náthát, amiben világszerte meghalt 5000 ember, a 8 milliárdból.


Ők tudják, hogy az ember esendő és halandó, és mindegy, hogy a fejére esik egy rohadt tégla vagy elviszi egy vírus - az élet véges.


És a tégla jobb, és gyorsabb halál. Hidd el.

2020. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Utolso, egyetertek, de azert hozzatennem, hogy a spanyol natha 1918-ban volt, 102 eve. Tobb mint valoszinu, hogy meg se szulettek akkor meg.
2020. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
53%

#8:

A felmenőik, a"felmenőik"! Ott van a válaszban a szó, kéremszépen. 😀

2020. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, de sokan valóban, mintha feszítenék a határaikat...
2020. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!