Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Annak szólna a kérdésem,...

Annak szólna a kérdésem, akinek raszta haja van. Tapasztalataitok szerint mennyire korlátoz az életben a raszta haj viselése, volt-e rá példa, hogy valakit emiatt nem vettek fel egy állásra vagy szimplán konfliktusba került az utcán?

Figyelt kérdés
Különböző korosztályokban mi a helyzet gimiben, egyetemen, felnőttként. Akár Európában akár máshol. Illetve az elmúlt évekhez képest szerintetek javult-e a helyzet?

2020. márc. 16. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy tanárunk az egyetemen, egy rasxta srácot 2x buktatott meg ők nélkül a vizsgáján, harmadikra átengedte, de jól megszivatva, mindent tudott a srác így is csak 2-t adott neki. Mivel egy 2 kredites töltelék tárgy volt nem csinált belőle ügyet a gyerek. Amúgy a bácsi azért is hazazavart bárkit bukással, ha nem volt rajta nyakkendő meg zakó 30 fokban.
2020. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én rasztaként nőttem fel (15+ év) és nyilván bizonyos ajtók zárva vannak így munkában, párkeresésben, de más ajtók meg nyitva. egyetemen simán rendben van, munkában pedig meg kell találni azt, ahol nem ez a fő szempont. ha van tudásod, tapasztalatod, akkor nincs gond. külföldről nem tudok nyilatkozni, de nagyvárosokban, pl. New York, London azért szerintem messze nem kirívó.
2020. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!