Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért felkapott téma ennyire...

Miért felkapott téma ennyire az életmód tanácsadás manapság? Állandóan szinte ilyen tévéműsorok vannak, hogy hogyan kell élni, mit kell enni, inni, sportolni stb? Ennyire nem tudják, vagy csak slágertéma egyszerűen?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ahhoz mindenki ért, még én is. Kiválóan tudnám osztani az észt jómagam is a médiában.
2020. márc. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek többsége birka. Azt csinálják, amit mondanak nekik. Úgy viselkednek, ahogy azt elvárják tőlük.
2020. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem tudják... Én ezen az oldalon rengeteget kínlódtam ilyen emberekkel, végül feladtam.


3 féle ember van. Az egyik ez a megszállott szar, aki szejtánnal eszi a chia magot és azt sugallja, hogy normálisan élni méregdrága és bonyolult, van az, aki józan paraszti ésszel elmondja, hogy ez nehéz munka lesz, de megoldható akarattal és van az, aki pont azt állítja, hogy ez rohadt könnyű lesz, ha megveszed azt a moslékot, amit reklámoz.


Az első és az utolsó megél belőle, amellett, hogy egy bohóc. 40 kilós csoffadt puncik hirdetik az egészséget olyan módszerekkel, amik drasztikusak és/vagy hatástalanok és üvölt róluk, hogy az egyetlen tudományuk a koplalás meg a genetika. A középső a magamfajták, akik kitapasztaltuk az utat a sok idióta között és rájöttünk, hogy lehet ezt olcsón és önállóan is és nem is atomfizika, ha az ember belerázódik. Én nem akartam ezzel soha pénzt keresni, semmit sem akartam eladni, mert másból élek. A formám és az egészségem beszél helyettem és pontosan meg tudom mondani, hogy semmivel sem költök többet és nem veszek meg kimondhatatlan nevű teákat, gyökereket és más szarokat. De elismerem, hogy pontosan nézni kell, hogy mennyit eszik a delikvens, mit és edzeni is kell, nem valagat lengetve, hanem rendesen izzadva, izomlázzal együtt. 10-ből 2 ember nyitott erre, a maradék vagy elengedi a füle mellett és inkább káposztalevet vedel meg izzasztó szarokra költ, hiába pofázol neki arról, hogy az csak víz és nem lesz jobb, ha dehidratálja magát, vagy pedig húzza a száját, hogy hogyan lehetne úgy megoldani, hogy ne gondolkodjon és ne mozogjon...


És akkor jönnek a fent említett példányok, akik akár elhiszik a saját hülyeségük, akár nem, de rátukmálnak mindenféle koplalós, pocsolyaleves, gilisztazabálós diétát a társaikra (főleg nőkre) és vagy meggazdagodnak belőle vagy bálványozva lesznek, mert az milyen könnyű és jó megoldás, vagy pedig azt elérik, hogy kevésbé érezzék magukat szarul lábnfkócsként azáltal, hogy a teleszart búvárruha tanítványaik mellett a csoffadt valaguk még mindig viszonylag esztétikusnak néz ki.

2020. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legalább kócsként*
2020. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"univerzális műsor"


- Bele lehet tenni kb mindenkit(sztárokat, ismert embereket)

- jó pár márkát be lehet vonni, hogy fizessen, hogy megjelennek a termékei,

- "0 kockázat" (attól, hogy xy híresség valamit csinál, az nem azt jelenti, hogy neked is kell)

persze az az üzenet, amiért cégek fizetnek, de mégsem lehet senkit felelősségre vonni, mert "szabad akaratod van"

2020. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira tisztában lennének az emberek ezzel, akkor nem mi lennénk Európa legelhízottabb országa, világélvonalban vagyunk a daganatos és szív és érrendszeri megbetegedésekben is.
2020. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Telített a szakma, de van még igény life-coach-ra, mentálhigiénés szakemberre, életmódtanácsadóra, és egyéb reinkarnációikra. Jónéhány kb. annyit tesz, hogy fizesd a manit, és megmondja az óráddal, hogy mennyi idő van.
2020. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért felkapott téma, mert igény van rá.


A világ hihetetlen sebességgel változik, de az iskolarendszer egy 70 évvel ezelőtti változatára készít fel.


Csoda, hogy egyre nagyobb a szakadék? Nem.


Csak az a szomorú a dologban, hogy a jó coachok és tanácsadók mellett rengeteg önjelölt is akad, akik valójában csak a véleményüket sulykolják, erőltetik rá a másik emberre anélkül, hogy figyelembe vennék az ő igényeiket, lehetőségeiket is. Tehát amolyan megmondóemberek.


Egy jó tanácsadó és coach sohasem megmondóember, sokkal inkább figyelmes hallgató.

2020. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!