Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha 18 evesen itthonrol elkolto...

Ha 18 evesen itthonrol elkoltozve ( lenne munkam csak ideiglenesen, amig nincs penz lakasra) hajlektalan szallora mennek hogy fogadnanak?

Figyelt kérdés
Izmos eroteljes fizikumu vagyok, boxolok is tobb eve... es hat nem epp vagyok az a " becsicskulós" tipus. Szerintetek lenne tiszteletem/ nevem bent?
2020. márc. 17. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ha képes vagy koszfészekben aludni, elviselni ha esetlegesen lehugyoznak, vagy más betegséget pl rühet elkapni akkor hajrá
2020. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
én voltam hajléktalan mert eltörték a lábam és kidobtak otthonról, az elég druva volt, mondjuk drog nélkül nem lehet túl élni, toltunk mindent még a higított patkánymérgef is amit a lidl előtt találtunk mindig.
2020. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

18éves nem becsicskulós...hmm

Már első nap teli ragadnának a fogaid túróval. Meg rühes lennél és ápolatlan. Úgy meg hol dolgoznál? Mit és mennyiért? 100ezer forintért megszakadva egy olcsóbb vidéki albérlet jön ki, de akkor már enned nem kell a hónapban.

2020. márc. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Probalj airbnb lakasokat keresni. Oda most turistak nem nagyon jonnek!! Odaadjak olcson.

airbnb.com


(En is boxolok . Egyutterzek.)

2020. márc. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Neved lehet lenne, de cuccod nem. Amúgy televannak minden nyavalyával, rüh, ágyipoloska, tetű... A cuccod nem tudod bezárni, nem tudnál nyugodtan aludni, mert addig meglopnak. Telefonod, ruhád, pénzed... Akkor már inkább bérelj egy szobát.
2020. márc. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Epitkezesen dolgoznek amugy, es ha jol tudom a szallon van ertekmegorzo, de javitsatok ki ha rosszul tudom.
2020. márc. 18. 08:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mész haza a szüleidhez? Biztos jobb, mint a fertőző hajléktalanszálló.
2020. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a munkáltató meg tudja, hogy hajléktalan szálló élsz simán kirúghat. Van értékmegőrző, de semmiért nem vállalnak felelősséget, hiába viszel lakatot simán feltörik. De inkább azt javaslom menj el, nézz körbe, beszélj a dolgozókkal. Bár hozzáteszem nem repesnének az örömtől, hogy ott akarnál élni,mivel ez nem egy hotel. Meg aztán tudod ki lakna a sok hugyos, büdös, kitudja miféle szerzet ember között. Nem mindegyik olyan, mert nagyon sok a rendes ember is, de a legtöbben lecsúszott drogosok, alkeszok. Nem olyan hely, ahová 8-10 óra meló után szívesen mennél pihenni. Alhatnál ruhában, cipővel, mert ha feltörik a szekrényed, akkor kb az marad ami rajtad van.
2020. márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gungasam ***** válasza:
100%
Nem hajléktalan szállóra kellene menned hanem munkásszállóra.Nagyon sok helyen, főleg a nagy foglalkoztató centrumok környékén , még a községekben is adnak ki munkásszálló gyanánt lakásokat. Ezeken a szállókon kevés ember van egyszerre egy lakásban és mind fizetőképes dolgozó, különben kirúgnák.Ilyen helyen elzárhatnád a személyes holmid és tisztálkodási lehetőség is biztosított. Nyilván a színvonalától függő havi díjazásért.
2020. márc. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!