Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A Telenor adna is mobilnetet...

A Telenor adna is mobilnetet meg nem is a járvány alatt?

Figyelt kérdés
Tv-ben hallottam,hogy a szolgáltatók ajándék nettel próbálják segíteni a koronavírus-járvány alatt az embereket,de speciel erről a telenor se egy smsben nem akart tájékoztatni,se sehogy. Bementem a myTelenor alkalmazásba,ott se jelent meg a főoldalon....a mobilnet lehetőségek között körübelül középen találtam meg jól elrejtve...az lett volna a cél,hogy ők elmondhassák,hogy adnak,de közbe mégse akarták,hogy igénybe vegyék sokan,mert az nekik nem jó?
2020. márc. 21. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
15%

Az élet nagy problémái...

Jelenleg tényleg ez a legnagyobb gond! Nem tudom, hogy fogom feldolgozni.

2020. márc. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Túlterhelt a rendszer, 1744-re elküldöd a FREE100GB üzenetet és 72 órán belül aktiválják amiről sms értesítést kapsz, én is így csináltam, nekem kb 2 óra alatt megadták. A mytelenor használhatatlan mert mindenki ingyen netet akar
2020. márc. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
# 1 képzeld neki ez a legnagyobb gond. ha nem tetszik odébblapozol
2020. márc. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
#3: Én azt nem értem miért kell mindenbe belekötni. Mint örülne annak, hogy kap ingyen netet, az a baja, hova tették ezt a lehetőséget az alkalmazásban. Megtalálta nem?? Akkor mi a probléma? Én a szolgáltatók helyében pont az ilyenek miatt semmit nem adnék ingyen. Gondolom a kötözködő kérdező egy forintot nem fizetne netért, de ha ingyen van valami az se jó neki. Istenem... Annyira szánalmas emberek vannak :(
2020. márc. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nektek miért kell mindenbe belelötni??

Kiváncsi voltam,megkérdeztem.Ennyi

Nem ez a legnagyobb problémám,de bszki már kérdezni se szabad semmit??

2020. márc. 21. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!