Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért megy minden tönkre az...

Miért megy minden tönkre az életemben? A járvány miatt kirugtak az álom munkámból, azóta csak sírok, nem tudom hogyan tovább mi lesz most? Szegény településen élek itt amúgy sincs munka, főleg most.

Figyelt kérdés

Majd a legjobb barátnőm (vagy is azt hittem hogy az) is magán életi válságban van ezért nem akarja most velem tartani a kapcsolatot lelépett az életemből mert rendbe akarja tenni az életet..

nincs párom mert jól kilettem használva azóta sem hiszem el hogy ekkora pancser voltam azóta meg senki nem érdeklődik irántam...barátaim nincsenek akikkel beszélhetnék erről nem tudom úgy érzem nincs kiút egyedül érzem magam, mihez kezdjek? Ez az év kész rémálom eddig. Hogy legyek túl ezen, mit tegyek hogy jobb legye?


2020. márc. 22. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Hasonló céget keresni a járvány ellenére?

Gondolom mivel van benne tapasztalatod és szereted akkor könnyebben menne.


Csak ismerkedj,beszélgess csak tét nélkül velük.

Ne görcsölj rá a kapcsolati részére.

2020. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Egy dolgot kérek. Szabad testsúlyos edzést csinálj először is. Könnyített vagy rendes fekvő, hasprés, guggolás, ilyenek. Ha van súlyzó az is jó. Ezt csinálj amíg végleg meg nem akarsz már csak pihenni. Zuhany, pihi, izomlázzal pedig újra. A lényeg, ha megteszed: az edzés után leírod nekem hogy érzed magad?


Kulcs, hogy lassan építsd fel de nagyon intenzív legyen az edzés a közepére és végére!

2020. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Mert nem ugy gondolkodsz, hogy ahol bezarul egy ajto ott kinyilik egy masik.


Olvastam hogy vmi panaszaradatra egy hàborus katona etlen szomjan haborubul is annyit reagalt csak, "én nem sirok".

2020. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Meg magnéziumot vegyél be. Az edzős voltam.
2020. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Shit happens.

Ez van, most vagy sajnálod magad és befordulsz mint egy csiga vagy elkezded azon törni a fejed, hogy mit tehetnél.


Ha a vírus miatt rúgtak ki akkor jó eséllyel ha vége vissza is fognak venni. (közben akár képezheted is magad, hogy ha eljön az idő még kapósabb legyél)

Ha van lehetőséged akkor most vegyél ki egy kis "szabit", pihenj, próbálj meg töltődni ha nincs és nagyon kell a pénz akkor meg kezdj el állást keresni, pár hónapig akármilyen s..r megteszi.


Beszélgetni, ismerkedni főleg neten most is lehet, nagyon ne görcsölj rá, mert talán most te se vagy épp a legalkalmasabb állapotban, a lényeg inkább csak annyi legyen, hogy valamivel kösd le magad, esetleg más emberek véleményét is hallgasd meg, hogy lásd kívülről a helyzeted, mert ha nem éled bele magad és objektíven tudod nézni nem fogod annyira vészesnek látni.

2020. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Ez most nem az az időszak, amikor válogathat az ember a munkában. Érdeklődj ott, ahová pont a jelen helyzet miatt kell az ember. Élelmiszeripar, egészségügy stb. Ha más nem, bolti árufeltöltő most biztos kell pár helyre.
2020. márc. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindannyiunknak nehéz idők ezek... :(


Engem március elején vettek fel egy céghez, az a munka számomra is álom volt... Aztán kibújt a szög a zsákból, a kollégáim is szemetek voltak, de azt még kibírtam volna, de a cég is megmutatta, hogy mennyire nem veszi komolyan az alkalmazottait és mennyire nem vesz minket emberszámba... A pontot az i-re a vírus tette ki, nemes egyszerűséggel hazaküldtek fizetés nélküli szabadságra, hogy nekem még nem való a home office, majd várnak vissza... Kösz, eddig is egy dedós gyerek voltam a szemetekben, én ide vissza nem jövök... Ne bánkódj emiatt, az a cég, aki ennyire hűséges csak az alkalmazottaihoz, minden, csak nem álom... És ahogy ezt a helyet találtad magadnak, fogsz találni egy másikat is. Talán jobbat. :) Végső soron pedig valószínűleg amint vége a járványnak, vissza fognak venni, ha kéred. Amit nem javaslok, de mivel ez nem rajtad múlt, nem hiszem, hogy lesz ennek akadálya. Az ilyen elbocsátásoknak az az oka a nem diák munkavállalók esetében, hogy legálisan nem megoldható a fizetés nélküli szabadság... Ezért az egyetlen mód spórolni az, ha kirúgnak.


Tudom, mégis csak egy vadidegen vagyok, ráadásul bizonyítottan alkalmatlan vagyok lány-lány barátságokat kialakítani, de ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj. Talán segít, ha valakivel megoszthatod a gondolataidat. Munka híján úgysincs nagyon jobb dolgom. :)


23N

2020. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!