Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányként mennyire vagytok...

Lányként mennyire vagytok kitéve zaklatásnak? Milyen gyakran fordul elő és kik felől jön?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 14:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, elég határozott vagyok, ezért nem igazán próbálkoznak idióták.
2020. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2%

Hát, ha mindenedet kipakolod, és úgy nézel ki mind egy plázap..csa, akkor rengeteg alpári megjegyzést fogsz kapni.

De ha ízlésesen öltözködsz, nem vagy kirívó, úgy inkább ezek elkerülnek.


Egyébként egy átlag lányt senki sem zaklat.

2020. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2-es ezt hívják áldozathibáztatásnak. Nagy tévedésben élsz, ha el is hiszed ezt a baromságot, hogy aki rendesen felöltözik, azt nem zaklatják.
2020. márc. 23. 15:00
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

# 2/2 Időpont ma 14:50


Ezt férfiként írtad? A full konzervatívan öltözködő nővérem seggére konkrétan markoltak már rá Budapesten az egyik állomáson fényes nappal.

2020. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Job a helyzet, mióta keményebb és szókimondóbb vagyok és mióta van párom.


Régebben nagyon rosszul viseltem, mostanra már nem én vagyok zavarban egy ilyen helyzetben. Simán megszégyenítem és összecsomagolom azt, aki nem tudja, hol a helye és nem viselkedik. Nem sokáig lesz kedve velem cicóznia senkinek

2020. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A mérföldkő akkor volt, mikor valaki hozzám dörgölőzött a buszon. Akkora gyomrost kapott, hogy a füle kettéállt és egy "dörgöld a retkes fszod a jó qrva anyádhoz" keretében lebsztam a buszról, amint kinyílt az ajtó a megállóban.
2020. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%

#3 és 4


Nő vagyok és komolyan gondoltam. Emlékszem, mikor tizenéves voltam és kihívóbban öltözködtem, a kisebbség és a munkások folyton beszólogattak. Ma már felnőttként kifinomult stílusom van, és nem kapok alpári megjegyzéseket, és a fenekemre se csapnak.


Tudod kérdező, aki k..rvának meg, ne csodálkozzon, hogy megb..sszák. Ez nem áldozathibáztatás, hanem tény. Az a kislány, aki úgy megy buliba, hogy átlátszó a felsője, totálisan látszik a melltartója, hozzá miniszoknyát és csizmát húz, ezzel nyilván azt üzeni, hogy szabad a pálya, könnyen kapható vagyok, gyere d..gj meg.


Érdekes, engem nem zaklatnak, környezetemben se tudok olyan nőről, akit zaklatnának.


A zaklatás lehet még régi agresszív párkapcsolatból is. Akkor meg lehet a rendőrséghez fordulni.

2020. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

"aki k..rvának meg, ne csodálkozzon, hogy megb..sszák"


Istenem de gyűlölöm ezt a mondást. Legyen már joga eldönteni minden k..rvának is, hogy mikor, ki, hol és hogyan b.ssza meg őket.

2020. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Téged nem zaklatnak, tehát ilyen nem létezik. Aki mást mind, az hazudik, vagy k**va. Mindent értek.
2020. márc. 23. 15:26
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Néha beszólnak, utánam szólnak, főleg nyáron. Ezek nem zavarnak különösebben, ha neki az a legnagyobb öröm az életében, hogy látott short-ban, azzal le is írta, milyen keserves élete van.

Az egyik barátnőmnek viszont volt egy olyan "élménye", hogy utazott a buszon, és egy idegen férfi hátulról egyre, egyre inkább nekinyomta magát, majd végül rámarkolt a fenekére. Nem mert reagálni semmit, odébb menni pedig nem volt helye. Viszont ezt észrevette egy 25 év körüli lány, és úgy leordította a férfi fejét, hogy az csak nézett. A következő állomáson leszállították, többet nem ér az ilyen.

Nekem szinte csak 30-50 köztiek szólnak be, a "dugnálak", "jó a segged", "van programod" és hasonlók szintjén. Néha velem egykorúak is utánam szólnak, de azok kivétel nélkül cigányok.

19/L

2020. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!