Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért embertelenek velem az...

Miért embertelenek velem az emberek?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg, ha butább vagyok bizonyos embereknél, tanítanak, de ha okosabb vagyok egy kicsit is náluk és megmondom a véleményem és tapasztalataimat embertelenek velem, kötöszködnek, személyeskednek, anyáznak, ordítoznak: ezek lehetnek a nagyszüleim, ismerőseim, gyakori kérdések felhasználók, adminok.

Miért kell minden apróság miatt a másik alapból nehéz életét még jobban megnehezíteni?

És adminok tuti erre is Mikulás csomagot kapok tőletek, benne a 6 órás tiltással!


2020. márc. 25. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Túl általánosságban próbálsz megközelíteni, egy vélelmem szerint specifikusabb témát.
2020. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__nagyszul..


Hát nézd, nem kötekedni akarok, de tényleg nem teljes ez a sztori.

2020. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A múltbeli sérelmek felhozatala is ide tartozik, az is ugyanolyan ember.
2020. márc. 25. 21:25
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsi én vagyok a hülye férfiatlan dolgokat művelek néha, de sebaj

Még többet csajozok, veszek alkoholt, minden létező problémára megoldást keresek, még többet játszok, elolvasom Bernie Ecclestone könyvét, filmet nézek, pizzát eszek, fekvőtámaszt csinálok, most hirtelen ennyi jut eszembe, mégis jó lehet ez és minden külső körülményt kizárok, mert igenis férfi vagyok és férfiasan kell viselkednem.

2020. márc. 25. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem csak idegesítô vagy.
2020. márc. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!