Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok néha férfiatlan?

Miért vagyok néha férfiatlan?

Figyelt kérdés

Ez egy bocsánatkérő levél lesz az eddigi beszólogatásaimért és az által kiderült férfiatlanságomért ígérem mostantól bármit mondtok, nem leszek haragos.

Hanem ezeket teszem holnap

Még többet csajozok, veszek alkoholt, minden létező problémára megoldást keresek, még többet játszok, elolvasom Bernie Ecclestone könyvét, filmet nézek, pizzát eszek, fekvőtámaszt csinálok, most hirtelen ennyi jut eszembe, mégis jó lehet ez és minden külső körülményt kizárok, mert igenis férfi vagyok és férfiasan kell viselkednem.


2020. márc. 25. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Attól nem leszel férfias, ha többet csajozol és veszel alkoholt :DDD
2020. márc. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A férfiak csinálják a káros szenvedélyeket 😂
2020. márc. 26. 00:09
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Őszintén mondom, ha komolyan gondolod a leírtakat meg se fogod közelíteni a férfiasságot.

Mi a férfias a pizzában? Mi a férfias a filmezésben? Mi a férfias a fekvőtámaszban?

Ezeket fiatal lány létemre rendszeresen csinálom (a fekvőket naponta), ezek önmagukbam semmilyenné sem tesznek.

2020. márc. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Hát ha neked ezt így erőltetned, meg bizonygatnod kell magadnak, akkor az már régen rossz.

De nagyon remélem, hogy ez csak valami rosszul sikerült trollkérdés volt xD

2020. márc. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Alfahim baratom:haverokkal log folyamat, neha visz engem is, tökeletesen tud vezetni, nem lovagol a problemakon megbeszeli es aztan megy is tovabb az élet, irto laza jofej es kemeny is tud lenni kegyetlenül, altalaban birka modon megy utana mindenki, a csajok ki akarnak vele kezdeni es röhögve offolja öket.


Es nem eszik pizzat, nem nez filmeket, nem csajozik nem iszik nem nyom fekvöket, mégis ezer spanja van es mindenki a tenyereböl eszik es Férfi.

Hogy lehet ez?:D

2020. márc. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs a férfiasságnak fokmértéke szerintem, viselkedj a személyiségednek es jellemednek megfelelően. Ha többet csajozol, iszol azért hogy ferfiasabb legyél, hát az csak kellemetlen erőlködés lesz, es minden, csak nem férfias.
2020. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sem az a férfitípus nem férfi, aki iszik, verekszik és hűtlenkedik, majd végül valahol az utcán vagy a börtönben végzi, sem pedig az az érzelgős, irányítható, nyámnyila bétahím férfitípus nem férfi, amelyiket a mai liberális korszellem nevel ki, se amelyik maximum a dagadt feminista hisztérikák csicskája lesz vagy magányos vénlegény.

Az igazi férfi ismérve az hogy képes vezetni, alkotni és elköteleződni. Azaz határozott, van önbecsülése, s emiatt nem érzi szükségét annak, hogy másokat bántson ok nélkül, új utakat talál, alkot, fejlődik, de nem csak a saját érdekéit nézi közben, hanem tiszteletben tartja a másikat is. És bizony tetszik vagy sem, az igazi férfi tud támadó lenni, az agresszióját és a dühét nem nyomja el, de nem is engedi összevissza tombolni, az ellen irányítja és olyan módon ahol és amikor az szükséges, bármikor megvédi magát, bármikor kiáll magáért és a családjáért. Normál esetben viszont békés, méltóságteljes. Van határozott értékrendje, identitása. Tájékozott, van humora. Nagyjából szerintem ilyen egy igazi férfi.

32F

2020. márc. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Ez igaz, de kell az a krisztusi kor, hogy valaki normális választ adjon.

2020. márc. 26. 13:26
 9/10 anonim ***** válasza:

#5 Alfahím barátod 😂😂😂


Attól senki nem lesz alfahím, hogy maga köré gyűjt egy halom birkafelfogású embert és tudja vezetni őket. Sem attól, hogy jajj ő milyen kegyetlen...mindenkinek megvan a párja, az ilyenek hamarabb rá is akadnak a párjukra, aztán rohanhatsz ápolgatni a nagy alfahímet. Titeket nőket meg nem nehéz vezetni/megvezetni.

2020. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De az :D
2020. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!