Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet kivédeni, hogy a...

Hogy lehet kivédeni, hogy a falusi pletyka teljesen tönkretegyen?

Figyelt kérdés

Figyelnek, nagyon durva, még azt is, nem most, hogy melyik buszra ülök, őramű pontossággal, mertem bemenni a gyógyszertárba... Mit adtam fel, kinek a postán, felbontják a leveleimet, szüleimet, rengetegszer jön feltépett levél... Hpzzáférnek az egészségügyi dolgaimhpz, peltykás takarítónők akil belépnek a gépbe stb

Azt máig hallom, hogy 3 éve súlyos betegen félrebeszéltem a rendelőben

Ezek annak örülnek, ha valakinek egészségügyi gondja van...

Most azon vagyok terítéken, hogy nem feküdtem le egy sráccal, majd nagyon durván napi szinten zaklatni, követni kezdett, futni azóta nem merek kb. egy éve mint furgonnal követett és be akart tuszkolni... De közben befeketetítt, lejátat és hazudozik rólam az egesz család, rengetegen vannak... Rendőrség a haveri társaság... Itt nincs rendőrség, csak bratyik.

Nő és asszonyverés a number1, teljesen elfpgadott, ezért tehetik meg, ha megtudják, örülnek!


Szarrá pletykálnak, pedig nem megyek közéjük, néh aboltba, postára ennyi, de csak vészhelyzetben, inkább akkor sem.


Hihetetlen, hogy ha valakinek baja van, rúgjunk még bele, pedig nem ártottam soha senkinek!


2020. márc. 26. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell vele foglalkozni.

Amit meg írtál, abból az derül ki, hogy van némi mentális problémád, érdemes lenne pszichológushoz menned.

2020. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van bármi esélyed arra, hogy elköltözz efy nagyvárosba ? Ott inkább nézik az embert levegőnek.

Kisvárosban éltem mindig is. Hihetetlenek jó érzés volt miután felköltöztem a fővárosba. Ott is vannak dolgok, de fényévekkel jobb itt élni.

2020. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mentális problémám, nekem? Bocsi, dühös vagyok, meg félrenyomkodtam.

A betegségem, ami miatt nem voltam magamnál, 41 fok feletti láz és vérmérgezés volt egy fertőzés miatt...


Igenis, belépked a takarítőnő. Meg kibesuélik, mit vesz az ember. És a rendőrség is baráti alapon működik.


Nem nekem van bajom, hanem ilyen egy igazi falu, de nem csak engem idegesít...

2020. márc. 26. 22:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos anyagi okok miatt nem tudok elmenni, pedig gyerekkorom óta akarok. Most ez a vírus is duplán betett ennek.
2020. márc. 26. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem üldözési mániád van.


A pletykákkal nem kell foglalkoznod. Esetleg ejts el egy-egy információmorzsát itt ott és a pletykát alakítsd neked tetsző módon.

2020. márc. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok paranoiás.... Aki ezt mondja, nem élt egy ilyen kicsi putri faluban... Másokkal is csinálják ezt... Tegnap meg akartak lincselni egy családot, mert bevitte a gyereket a mentő és a postás, meg egy gyerek szétpeltykálta... Facebookra rakta ki a záró jelentést, mert nem hitték el.
2020. márc. 27. 10:08
 7/8 anonim ***** válasza:

értem a dühödet!

Gondolkodj józanul: kinek mi köze van a Te életedhez?

Kinek? Senkinek. csak a közeli családtagjaidnak és a barátaidnak.

senkinek nem tartozol semmivel, élménybeszámolóval. Érted?


ez a legnehezebb hogy letudd sz*rni amit mondanak. nehéz de le kell tudni sz*rni. Neked is könnyebb.


Egyébként gondolkozz el: Normálisak-e azok az emberek akik megállás nélkül téged néznek, hátad mögött rólad pletykáznak?

Teljesen normális, kiegyensúlyozott életük van? Minden rendben van náluk? - Szerintem nem.


Aki a másikban keres hibát VALÓJÁBAN: Saját magában keresi a hibát. (csak nem veszi észre)


Kérlek olvasd át ezt:

[link]

2020. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen ilyenek falun. Tapasztaltam az exemböl kifolyolag.es a pletykàk alapjàn itelik meg az embert es mindenki annak is hisz.

Ebböl messzire ki kell szàllni.

2020. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!