Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha mi 4 éve együtt vagyunk a...

Ha mi 4 éve együtt vagyunk a barátommal de nem lakunk együtt akkor most nem találkozhatunk? Kijárási korlátozás miatt kérdem.

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Találkozhattok.
2020. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Csak akkor ha megkéri a kezed, mert akkor már a jegyese leszel, az már fél-rokoni kapcsolat.
2020. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak mert ez nincs a kivételek közt és hangsúlyozva van, hogy csak közös háztartás. Igen találkozhatunk de én úgy gondoltam ott aludni nála pl vagy csak atmenni hozzá ilyet elvileg nem lehet.
2020. márc. 27. 19:17
 4/10 A kérdező kommentje:
Másodiknak: egy háztartásban lévők lehetnek akkor is csak együtt hiába a jegyesseg.
2020. márc. 27. 19:18
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Én olyat olvastam, hogy bárhol lehetsz, nem muszáj a lakcímkáryta szerinti helyen lenned. A lényeg, hogy egy helyen maradj. Ha átmész akkor maradj is ott.
2020. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Nincs megtiltva, de ha felelősségteljesek szeretnétek lenni, akkor átmész hozzá. A találkozgatásokat, ide-oda járjálosokat, még több ember közötti kapcsolati lánc kialakulását kéne elhagyni.
2020. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
átmész megfertőzitek egymást, utána visszamész a szüleidhez és ők is elkapják, nem biztos, hogy ez így nagyon jó ötlet
2020. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor vagy nem találkozunk vagy ott maradok 2hetet. Sehogy se jó mert vigyáznom kell húgomra ő meg egészségügyi okokból nem jön ide...
2020. márc. 27. 23:29
 9/10 anonim válasza:

Erre én is kíváncsi lennék, a saját kérdésemnél nem voltak túl kedvesek az emberek. :/

Én se tudom megoldani, hogy ott aludjak és a falu két végén lakunk és gyalog kéne eljönnie hozzám. Akkor most sétálhatunk együtt, mert szerintem kicsit bunkóság hagyni hogy átsétálja a falut én meg itthon ülök a kényelmes fotelben, plusz a boltba is lekéne menni, hogy főzzünk valamit ebédra.

2020. márc. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Találkozhattok, csak megfontoltan. Alapos kézmosás, zuhany, és a nagyszülőket nagy ívben kerülni.

9-es. Te egyedül menj vásárolni 12.00 után, a párod pedig sétáljon át hozzád. Nem kell együtt sétálgatni.

2020. márc. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!