Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha most kijárási korlátozás...

Ha most kijárási korlátozás van, az pontosan mit is jelent, mert nekem nem világos teljesen?

Figyelt kérdés

Akkor a holnapi napon nem mehetek el a barátnőmért /60km/ hogy együtt töltsük a hétvégét? Illetve a jövőhéti programomat is le kell mondanom, mert településen kívül esik?


Okoskodók kíméljenek, home office-ban vagyok én is, nem járok el itthonról és nem érintkezek másokkal, ha nem muszáj, csak nyilván ez kihat a párkapcsolatomra is, szeretném látni a páromat, vele lenni, megnyugtatna. Most akkor ezt sem lehet?


2020. márc. 27. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
2020. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
A gyakorlatban semmit nem jelent. Minden úgy megy tovább ahogy eddig. Boltba 9 és dél között csak az öregek mehetnek, ennyi. Minden más marad a régiben. Lehet menni dolgozni, boltba, sportolni, igazából bárhova.
2020. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az első váalszoló linkje szerint a 3. és 4. paragrafus szerint csak nyomós indokkal lehet elhagyni az otthonunkat (ugye ott a lista is, hogy mi számít annak) tehát akkor ennek értelmében, nem, nem találkozhatok a párommal. Ha jól értem. :(
2020. márc. 27. 21:15
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
2 hétig nem találkoztok.. na puff.. nem fog összedőlni a világ.
2020. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Videó konferencia, közös "programok".
2020. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Dehogynem találkozhatsz. Az a lista a 3. és 4. paragrafus szerint a nyomós indokokkal olyan tág, hogy nagyjából bármi belefér. Simán mehetsz bárhova, a barátnődhöz is.
2020. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, nem dől össze a világ ha két hétig nem találkozunk, de már így sem találkoztunk három hete, mert a munkahelyemen a feje tetején volt a világ. És persze, ezt a két hetet ki lehetne bírni tisztességgel, de mi van, ha utána teljes karantén, vagy hasonlók?


Köszönöm a segítséget mindenkinek :)

2020. márc. 27. 21:23
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Home office-ban vagy, miért nem laksz nála addig, ha hiányzik? Költözzetek össze. Így úgyse fog sokáig tartani, külön
2020. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért, mert nekem saját házam van, ő viszont a szüleivel él, ahol szükség van a segítségre, mivel van két kisebb tesója akivel otthon tanul, míg a szülők dolgoznak. Vannak ők ott elegen, nem szívesen mennék a nyakukra én is, főleg, hogy a reggeltől estig tartó homeoffice miatt még besegíteni sem igazán tudnék, és ettől nagyon kellemetlenül érezném magam. :/
2020. márc. 27. 21:34
 10/11 anonim válasza:
51%
Persze, ha az elvált anyukának mondanák, hogy nem dől össze a világ ha nem látja a gyerekét mekkora patáliát csapna itt :D
2020. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!