Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Holnaptól nem mehetek ki...

Holnaptól nem mehetek ki motorozni?

Figyelt kérdés
Nekem a motorozás a hobbim,de így holnaptól nem is motorozhatok? Vagy megállítana a rendőr,ha igen mit mondjak?
2020. márc. 27. 22:30
 1/10 A kérdező kommentje:

Normálisan kérdeztem akkor normálisan válaszolj!

A privát üzenetes senkinek meg üzenem ne itt legyen nagy a szád. Mennyi kemény legény van az oldalon...

2020. márc. 27. 22:36
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
privit nem én ìrtam
2020. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a rendelet egyértelmű, csakúgy nem mehetsz ki motorozni.
2020. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Dehogynem, kimehetsz. Vannak kiskapuk. Lehet menni boltba, gyógyszertárba, de ahhoz tankolni kell, ezt is lehet.
2020. márc. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem! De ha kimesz elkapnak 500 ezer ft
2020. márc. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Elvileg nem.

Mondjuk értelmét nem látom, mikor a séta megengedett, csak lehetőleg nagy távolságot tartva olyantól, akivel nem élsz egy háztartásban.

Ehhez képest motoron háztól házig mész egyedül, bukóban, pont semmi a kockázata, hogy elkapd vagy terjeszd ezt a szart.

De elvileg nem megengedett. Nekem nem munka miatt kéne ingáznom autóval 2 hely között, én se tudom hogy oldjam meg. Mindig vegyek valamit egy boltban?

Mert simán azt hazudni nem lehet, hogy boltban voltál, mert elkérik a blokkot.

2020. márc. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

Egyéni illetve háztartáson belüli sportolás továbbra is megengedett.

A motorozás meg annak számít szerintem

2020. márc. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%

A motorozás nem sport.

Van motorsport, mint ahogyan autósport is, a közúti közlekedés nem ide tartozik.

2020. márc. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Motorral mész ki az erdőbe sétálni. Sokkal jobb, mint ha a városban sétálnál. Motorozás miatt biztos nem fognak csesztetni. Ahogy a munka miatt ingázó válaszolót sem. Világosan le van írva, hogy munkavégzés miatt ki lehet menni.
2020. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

Elvileg nem. Amúgy olvasd el a rendeletet és van egy rakat kiskapu.


Mondjuk a "Tankolni voltam, itt a blokk biztosúr" kíváncsi lennék mennyire állja meg a helyét ha nem a lakóhelyed közelében lévő akár azonos cég által biztosított töltőállomásra mentél, hanem egy 20km-el arrébb. Az a baj hogy az ilyen apróságokat menet közben tapasztalja ki az ember :/

Utóbbi esetben szerintem simán megbüntethetnek kiskaputól független.

2020. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!