Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azok akiknek Facebookon,...

Azok akiknek Facebookon, ezer, vagy több ezer ismerőse van, azok, hogy csinálják?

Figyelt kérdés
nekem ez magas, nekem kb 5 ismerősöm lehet, azokkal se beszéltem már több mint fél évtizede, jó oké ez egy extrém eset, de azért az is durva akinek ezer feletti ismerőse van

2020. márc. 28. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy ismerősök, csak fb ismerősök, az semmi.
2020. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl. tanár. De emlékszem amikor testvérem annak idején csinált facebook profilt az évfolyamtársaim bejelölték pedig nem is ismerték - hátha találnak nála képeket rólam.
2020. márc. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

Ismerős =/= közeli barát.


Ovis, iskolás osztáytársak, évfolyamtársak kapásból 150-200 ismerős.

Családtagok, szomszédok, gyerekeid közeli ismerősei legalább 50-100 fő.

Munkahely nagyságától és számától függően végtelen mennyiségű kolléga. (Én pl. dolgoztam egyetemen, azaz személyesen ismertem az összes hallgatót, oktatót, egyéb alkalmazottakat.)


És ezt még szorozd be legalább kettővel, ha valaki nagy és intenzív társasági életet él.

2020. márc. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A facen van 25 ismerős bejelőlve, 940 telefonszámom van elmentve telefonkártyára. Gyerekek miatt vagyok fent, zárt csoport. Sokan, ha 2 szót váltanak valakivel, már bejelölik. Olyan bejelölt, aki az utcán elment mellettem, mert az sem tudja kivagyok, mert az unokatesójával váltottam pár szót, mikor vele volt.
2020. márc. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerik a Titkot.
2020. márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem van kamuprofilom facebookon 3800 ismerősöm van. Bejelölgettem őket, és ami vicces volt hogy egy idő után ez már fordítva is ment, mikor megkérdeztem egy csávót hogy miért jelöl be honnan ismer, azt mondja hát emlékszik rám koncentről :DD Azaz az emberek hülyék, elfogadnak bárkit ismerősnek, csak lehessen mutogatni hogy nekem eggyel több van. Valódi személyes profilomon meg 30 ismerősöm van, azok is csak legközelebbi barátok és családtagok, mivel rohadtul nincs senkinek semmi köze az életemhez csak azért mert pár évig ugyanarra a szakra jártunk egyetemen vagy ugyanott dolgozunk.
2020. márc. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár ez oldal, a páromnak 3500 like van rajta. Egyszerű a dolog, nemzetközi hírneve van bizonyos körökben, a kör tagjai és a közönsége likeolja.
2020. márc. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 900 ismerősöm van. Vannak köztük családtagok, általános és középiskolai iskolai osztálytársak, évfolyamtársak, egy-két tanár, egyetemről egy csomó ember, kórustársak, táncolok, szóval onnan is van jó pár ismerősöm, rengeteg lovas, mivel lovagolok és oktatok is, volt munkatársak (nem mindenki), párom családtagjai, közös ismerőseink. És ez mind olyan ember, akiről tudom, hogy kicsoda micsoda.

Persze ebből kb 40-50 emberrel aktív a kapcsolat, a legtöbb csak az ismeretséget jelöli. Amúgy akinek van élete és nem csak a 4 fal közt ül az 700-900 ismerős simán összejön.

2020. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Visszajelöl mindenkit, és kitesz pár mindenki számára látható képet. Mikor 18 évesen (5 év után) profilképet cseréltem több mint 15 pasi bejelölt. :D
2020. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!