Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem mondjak meg hol van...

Miért nem mondjak meg hol van ez a 200valamennyi korona vírusos ember Magyarországon? Aki tud valamit eddig hol van vagy volt ne tartsa magába.

Figyelt kérdés
Nem értem miért nem lehet megmondani legalább azon a környéken elők jobban oda figyelnének... És az már jó mert gondolom már minden megyében megtalalható kB.
2020. márc. 29. 01:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

200?

Szerintem ma reggelre lesz az már 400 is. A valós szám meg akár 4000 is lehet. Felesleges megmutatni, mert már azon a szinten tartunk, hogy minden megyében ott van, sőt már lassan minden településen. Egyébként van egy erre specializálódott karantén térkép amely megmutatja, hogy Magyarországon hol van kiszabva hatósági/önkéntes karantén, de az se a legmegbízhatóbb, mert a mi településünkön 1 hete 5-en vannak hatósági karantén alatt, mégsincs feltüntetve rajta.

2020. márc. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Szegedi biológus nyilatkozata szerint már lazán lehet több ezer (5000-10000) hordozó. A nagy részük nincs is tesztelve.


Ami fix, hogy már valszeg minden megyeszékhelyen vannak helyiek, legalább néhány tucatnyian egészen a pár százig akik fertőznek. Budapesten nyilván kiugróan magasan a többi megyeszékhelyhez képest.

2020. márc. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom te milyen "csatornát nézel", de tegnap is már 340 felett voltak a regisztrált betegek és szerintem vagy 10-szer ennyi hordozó minimum van. Aki tünetmentes. Akár a szomszédod, férjed, kollégád is lehet.

Arról nem beszélve, hogy az Operatív Törzs minden sajtótájékoztatóban elmondja, hogy vannak fertőzöttek az ország MINDEN részéről.

Ne a blikkhírek, meg 444! szintű szarokat nézegess. Csak a koronavirus.gov oldal hiteles és a sajtótájékoztatók.

2020. márc. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Már tényleg országos, de ezek a gyökerek akkor se mondták el, amikor még csak 3-4 várost érintett.

Itt van egy térkép, de ez nem a hivatalos adatok alapján készült:

[link]

2020. márc. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Elméletileg van egy térkép amin jelölve van, hogy az mennyire megbízható az nem tudom.

[link]


Szerintem jobb is, hogy nem mondják el, mert az emberekben csak növelik a pánikérzetet.

Például Szekszárdon meg akartak lincselni egy családot mert kint volt a karanténos piros matrica a házukon.

[link]

2020. márc. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

"legalább azon a környéken elők jobban oda figyelnének..."


Szerintem pont ezért nem mondták el, mert aki meg épp nem azon a környéken élt, az baxxott volna az intézkedésekre, mert ott úgysincs beteg.

2020. márc. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

Ez a térkép egy nulla. A boltban látom, hogy mennyivel több vevő jön be úgy, hogy beteg. Háromszor annyi, mint a múlt héten.

Eszükbe sincs otthon maradni.

Ráadásul mindenki úgy titkolja és tagadja a tüneteket, mintha szégyen lenne. Ezt érte el a kormány a migránsozással. 🙄🤬

Sokan vannak vele úgy, hogy ha nincs 39fokos láza, akkor ő nem koronás. Akkor se, ha egyébként 4-5 egyéb tünetet mutat. Ugyanúgy jár dolgozni, vásárolni, és ki tudja, hogy miért köhög egyfolytában. De hirtelen feltűnően sok lett az allergiás. Én meg vagy elhiszem, vagy nem.


Eleve nem az a kérdés, hogy elkapod-e. Senki se védett, mindenki át fog esni rajta, csak nem azonos tünetekkel és lefolyással.

2020. márc. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
A Szent László és a Szent János kórházban vannak lélegeztetőgére kapcsolva a legsúlyosabb betegek. Most jobb a kedved kedves kérdező?
2020. márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez a térkép egyáltalán nem jo, nekem.vagy 10 ismerosom.van hatosagi karantenban, most fog holnap lejarni a 2 hét, de megis 1-et ír a településre
2020. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9# a gyanus eseteket is karantenba teszik ugy hogy még nincs is pozitumiv teszteredmenyük de ajtora màr ragasztjàk a cetlit. Szoval a 10 ismerösldböl 9 nincs is diagnosztizalva
2020. márc. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!